Death Stranding 2 On the Beach 2025 Yılında Çıkacak

Yeni Hideo Kojima oyunun en son isminin Death Stranding 2 On the Beach ve 2025 yılında bizlerle olacağı söyleniyor. Elbette hesapta olmayan bir aksilik yaşanmaz ise. Bunun yanı sıra, oyun için doyurucu bir yeni fragman da yayınlandı.


İlginizi Çekebilir: Metro Awakening PS VR2 İçin Duyuruldu 


2022 yılının The Game Awards gösterisinde duyurulmuş olan yeni Hideo Kojima oyunu, elbette büyük bir merakla bekleniyor. Öncelikli olarak PlayStation 5 için satışa sunulacak olup, bir müddet sonra da PC kullanıcıları ile buluşacağına kesin gözüyle baktığımız oyun için State of Play yayını sırasında etkileyici bir yeni fragman daha yayınlandı.

Death Stranding 2 On the Beach İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan telaffuzların akabinde, oyunun son isminin Death Stranding 2 On the Beach olduğunu resmen öğrendik. Hem on dakikaya yakın uzunluğu olan yeni fragman ile. Anlayacağınız üzere, Hideo Kojima tekrar bildiğiniz üzere diyebiliriz.

Hikaye olarak dünyayı bir ortaya getirme maksadı kaldığı yerden devam eder iken, bu sefer yeni bir yere geçiyor ve Death Stranding tehdidi ile savaşmaya tam gaz devam ediyoruz. Lea Seydoux tarafından canlandırılan Fragile, Drawbridge ile bu misyonu üstlenir iken, birebir vakitte bilinmeyen gizemli bir yardımsever tarafından da finansal dayanak sağlanıyor.

Fragmanda dikkat çeken bir öbür ayrıntı ise Troy Baker tarafından canlandırılan Higgs. Kendisini yıldırım atan gitar kullanır iken görebilme mümkün oluyor. Bu silahın kendisinin birincil silahı olduğu söyleniyor.

Fragmanda ayrıyeten birinci oyundan tanıdığımız ve Sam tarafından kullanılan ekipmanları ve harabe kentlerden çöle kadar uzanan farklı yerleri da görebilmek mümkün oluyor. Keşfi de her zamanki üzere birinci oyundaki motorumuz ile yapıyoruz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)