PlayStation Yeni UEFA Şampiyonlar Ligi Reklamı ile Karşımıza Çıktı

PlayStation yeni UEFA Şampiyonlar Ligi reklamı yayınladı. Markanın öne çıkan karakterlerinin ekranımıza geldiği reklamı kaçırmamanızı öneriyoruz.


İlginizi Çekebilir: PlayStation Studios Rekoru Spider-Man 2 Oyununa Ait


Bildiğiniz üzere PlayStation ve UEFA ortasında 1997 yılından bu yana devam eden bir sponsorluk mutabakatı var. Bu bağlamda, birinci PlayStation konsolundan bu yana hem saha içinde hem de genel olarak markanın reklamları gözümüze çarpıyor. 2021 yılında, bu sponsorluk mutabakatı 2024 yılına kadar uzatılmıştı. Yakın bir vakit evvel de PlayStation yeni UEFA Şampiyonlar Ligi reklamı karşımıza çıktı.

PlayStation Yeni UEFA Şampiyonlar Ligi Reklamı

Otuz saniyelik reklamda, The Last of Us Part 1, Astro Bot, Marvel’s Spider-Man 2 ve God of War: Ragnarök karakterleri birer birer karşımıza çıkarak şahane bir bütünlük sağlıyor ve maça başka bir hava katıyorlar.

Maç topu Joel ve Ellie tarafından getirilir iken, yazı-tura atma basamağında Astro Bot santrada karşımıza çıkıyor. Kratos ağabeyimiz ise taraftarları coşturmak için Gjallarhorn’u ötürüyor. Miles Morales ve Peter Parker ise bir maçın karar anında, dışarıya kurulmuş olan dev ekranın devrilmesine mahzur oluyor.

Gerçekten de çok beğenilen bir reklam olmuş diyebiliriz. Pekala siz bu reklam hakkında ne düşünüyorsunuz? Hoşunuza gitti mi? Yorum kısmında buluşalım.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)