THE FINALS Açık Betası Başladı!

THE FINALS açık betası bugün prestijiyle başladı. Yıkılabilir ortamları da kendi avantajımıza kullanabildiğimiz, ekip tabanlı çabalara sahne olan oyunun bu birinci açık betasını kaçırmayın.


İlginizi Çekebilir: Xbox Partner Preview Sunumu Sırasında Gösterilenler


THE FINALS Açık Betası Fırsatını Kaçırmayın

Çevresel dinamizm ve yıkım ile oynanışta özgürlüğün sonlarını zorlayan grup oyunu THE FINALS; açık betası ile oyuncularla buluşuyor. Embark Studios, bugünden itibaren Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve Steam’de çapraz platform oynanabilecek açık betanın 5 Kasım’da sona ereceğini duyurdu.

THE FINALS, taktik çatışmaya dayalı devasa bir yarış programı. Kadronuzla birlikte ikonik kentlerden esinlenen gerçekçi ve büsbütün yıkılabilir Sanal Arenalara girerek şöhret ve mükafatlar için çaba ediyor, büyük sponsorların dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz.

Açık Beta ile birlikte oyuna Skyway Stadyum haritası ve Bank-It modu eklenirken oyunun birinci BattlePass’i de faal olacak ve oyuncular açık betada kazanılan ödüllere oyunun çıkışından sonra da sahip olmaya devam edecekler. Beta, oyunculara PC ve konsollar ortasında çapraz oynama ve platformlar ortasında çapraz hesap kullanma imkanı sunuyor.

Açık Beta, PC’de gerçekleşen testler sonrası yapılan düzgünleştirme ve değişiklikleri oyun içinde deneyimlemek, sunucu altyapısına geniş yük testi yapmak ve sistem optimizasyonunu daha düzgün hale getirmeyi amaçlıyor. Ayrıyeten oyunculardan konsol ve gamepad tecrübesi hakkında geri bildirim almak hedefleniyor.

Açık Beta’da sizi neler bekliyor?

İkonik Arenalar

 • *YENİ* Skyway Stadyumu – Daima değişen, güvenilmez Skyway Stadyumu’nda oyuncular sonlarını test ediyor.
 • Monaco – Monaco’nun taş döşeli sokakları yıkım ve yakın ara çatışmaları için ülkü bir harita.
 • Seul – Seul’un dev gökdelenlerinin zirvesinde tempolu dikey bir oynanışa hazır olun. Düşmek istemiyorsanız nereye bastığınıza da dikkat edin!

Yeni ve Güncellenmiş Oyun Modları

 • *YENİ* Bank-It – Üçer oyuncudan oluşan dört grup, çatışma odaklı ve keyifli bu modda daha çok para toplamak yarışıyorlar. Azamî limite birinci ulaşan yahut çeşidin sonunda bankaya en çok para yatıran ekip kazanıyor.
 • Derecesiz Turnuva – Üç bireyden oluşan dört ekibin para kutuları bulup kasalara taşımak için yarıştığı Cashout modu. Bu mod, üç cins ve toplamda 24 oyuncuyla derecesiz bir turnuva formatında oynanıyor.
 • Dereceli Turnuva – Toplam 48 oyuncuIu (üçer oyuncudan oluşan dört takım), dört cins ve Cashout modunda oynanıyor.
 • Quick Cash – Cashout modun bir varyantı olan 3v3v3 formatı, daha uzun maçlar, daha süratli tekrar doğma ve her maçta yalnızca bir kasa bulunuyor.
 • Antrenman Alanı – Oyuncuların, silah, ekipman, hareket kabiliyetleri ve elbette çevresel yıkımı test edebilecekleri idman alanı.

Karakter Gelişimi

 • Ücretsiz Açık Beta’da yer alan BattlePass, oyunun lansmanı sonrası da kullanılabilecek 16 özel ödül içeriyor.
 • Silah geliştirme 5 Ustalık Düzeyi içeriyor.

Lig İlerlemesi

 • Oyuncular beş farklı ligte (Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas) yarışıp her düzeyden kalıcı mükafatlar kazanabiliyor. Elmas kademeye ulaşan oyuncular Efsanevi Elmas Silah Kozmetiği mükafatına sahip olacak.

Daha Fazla İçerik

 • Açık beta, oyuncuların seçebileceği 20 Silah, 26 Ekipman ve 9 Yeteneğin yanı sıra performans, hareket, kadro oyunu ve çok daha fazla alanda güzelleştirmeyi oyunculara sunuyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)