The Last of Us Part 2 Remastered Yakında Çıkıyormuş

The Last of Us Part 2 Remastered ile buluşmaya epeyce az bir vakit kalmış olabilir. PlayStation Game Size tarafından aktarılan bir bilgi, gözleri bir kere daha Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog cephesine döndürdü. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: The Last of Us Dönem 2’de Abby Rolü İçin Mutabakata Varılıyormuş


The Last of Us Part 2 Remastered, uzun vakittir söylenti olarak varlığını sürdürüyordu. Esasen The Last of Us Part 1 sonrasında Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog stüdyosunun devam oyunu için de bir düzgünlük yapacağı düşünülüyordu. Malum, şu anda 60 FPS dayanağı ile oynayabiliyoruz. Yenilenmiş sürümde ise özellikle DualSense kolu ile sunulan imkanlarda istifade edilmesi bekleniyor.

The Last of Us Part 2 Remastered Çok Yakında Duyurulabilir

Görünüşe nazaran yenilenmiş The Last of Us Part 2 duyurusu ve PlayStation 5 için çıkışı çok da uzakta olmayabilir. PlayStation mağazasındaki değişiklikleri takip eden PlayStation Game Size isimli X (eski ismiyle Twitter) kullanıcısı, The Last of Us Part 2 oyununun PlayStation 5 versiyonunun dijital mağazaya eklendiğini rapor etti. Yani Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog tarafından yapılacak olan duyurunun eli kulağında olabilir.

Her ne kadar şimdilik yalnızca PlayStation 5 versiyonundan bahsediliyor olsa da, bu yolla The Last of Us Part 1 sonrasında Part 2 için de PC versiyonunun yolunun açılmakta olduğunu düşünmek hiç de yanlış olmaz. Elbette bunu resmi duyuru ile daha net göreceğiz.

Yenilenmiş The Last of Us Part 2 sürümü bildiğiniz üzere resmi olarak da sızdırılmıştı. Mesela hem oyunların hem de dizinin bestekarı olan Gustavo Santaolalla, Youtube kanalı Blender tarafından yapılan röportaj sırasında ağzından kaçırmıştı. Bunun yanı sıra, 2021 yılının Ocak ayından bu yana Naughty Dog stüdyosunda çalışan baş dış kaynak sanatkarı Mark Pajarillo’nun LinkedIn hesabında ‘The Last of Us Part 2: Remastered’ ibaresi görülmüştü.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)