Yeni GTA 6 Fragmanı Ayrıntıları Sızdırıldı

Henüz ne vakit yayınlanacağı bilinmeyen yeni GTA 6 fragmanı detayları sızdırıldı. Görünüşe nazaran bizi en az birincisi kadar bomba üzere bir fragman bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Floridalı Joker Rockstar Games Şirketine GTA 6 İçin Teklifte Bulundu


İlk fragmanı ile rekorlar kıran ve konuşulmaya devam eden GTA 6 için yeni fragman beklentisi azalmadan sürüyor. Geçmişte bir hayranın çılgın kestirimi ile de karşılaşmıştık, fakat Rockstar Games strateji bağlamında erken bir vakitte yeni fragman görmeyeceğimize kesin gözüyle bakıyorduk. Hakikaten o denli de olacak üzere görünüyor. Lakin internet alemi, birebir birinci fragman için olduğu üzere çeşitli varsayımlarda bulunmaya devam ediyordu. Yakın bir vakit evvel yaşanan sızıntı ise yeni GTA 6 fragmanı ayrıntıları ile karşımıza çıktı.

Yeni GTA 6 Fragmanı Ayrıntıları Heyecan Verici Görünüyor

GTAVIbestleaks X hesabı üzerinden paylaşılana bakılırsa, kaynakları üzerinden aktarılan ayrıntılarda yeni fragmanın montajının tamamlandığı, cilalandığı ve yayınlanmaya hazır olduğu söyleniyor. Şayet bir aksilik olmaz ise, yaz mevsiminde yayınlanacakmış. Dahası ise fragmanda, grafiksel manada şaşırtan düzeyde gelişim, yeni bir bölge gösterimi, nefes kesici görsellik, birinci fragmanda hayli geri planda kalmış olan Jason hakkında daha fazla bilgi karşımıza çıkacak iken, büyük bir sürprizin de bizi beklediği söyleniyor.

Sızdırılan ayrıntılarda ayrıyeten fragmanda beklenmedik sahnelerin olacağı da söylenir iken, toplumsal medya tarafına de daha fazla odaklanılacağı belirtildi. Uzun lafın kısası, yeni GTA 6 fragmanı da en az birincisi kadar çok konuşulacakmış üzere görünüyor. Ne var ki şimdilik bu ayrıntılar Rockstar Games tarafından teyit edilmediği için, söylenti olarak bir kenarda tutmakta yarar var.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)