Yeni Skull and Bones Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

2017 yılından bu yana beklediğimiz Skull and Bones, bu kere hakikaten çıkacak üzere görünüyor. Bugün sabaha karşı gerçekleşen The Game Awards gösterisinde, Ubisoft tarafından yayınlanan oynanışa derinlemesine bakış fragmanı ile yeni Skull and Bones çıkış tarihi duyuruldu.


İlginizi Çekebilir: GTA 6 Çıkış Platformları Muhakkak Oldu


Geçtiğimiz günlerde Insider Gaming tarafından yayınlanan rapor ile PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen oyunun 16 Şubat 2024 tarihinde satışa sunulacağına işaret edilmişti. Fransız yayıncı tarafından The Game Awards 2023 sırasında yayınlanan fragmanlar ile bu tarihe resmiyet kazandırıldı. Ayrıyeten 15 – 18 Aralık 2023 tarihleri ortasında yeni bir kapalı beta testi de bizi bekliyor.

Bildiğiniz üzere kıssa olarak da Sainte-Anne ismi verilen bir gemi kazasından kurtulmayı başarmış olan bir korsanın rolüne bürüneceğiz. Tercihen tek başımıza yahut kooperatif olarak oynayabilecek iken, tercihen PvP savaşlara girebilmemiz de mümkün olacak. Ne var ki bu külliyen bize bırakılıyor. Yani kimseye bulaşmadan, kendi çapımızda bir macera da yaşayabileceğiz.

Ana maksadımız ise berbat şöhretimizi arttırmak olacak, ki oyunda kademe kaydedebilmemizin yolu da bundan geçiyor. Ne kadar çok arttırabilirsek, o kadar fazla kontrat, korsanlık işleri ve yüksek risk-yüksek ödül maceraları açılacak. Buna karşılık olarak, gemimizi daha da geliştirebileceğimiz mükafatlar bizim olacak.

Oynanışa derinlemesine bakış görüntüsünde, Hint Okyanusu ortamını, kıssa anlarını, ana evre kaydetme mekaniklerini ve daha fazlasını görebilmek mümkün oluyor.

Son olarak, oyunun PlayStation ve Ubisoft mağazalarında ön-siparişe açılmış olduğunu söyleyelim. Skull and Bones, standart ve içeriğinde temel oyuna ek olarak Ballad of Bloody Bones Collection, ek iki vazife, Smuggler geçiş kartı, sanat kitabı ve müzik albümünün bulunduğu ve üç gün erken erişimde bulunmanızı sağlayacak Premium olmak üzere iki farklı sürümü ile oyuncuları bekliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)