Age of Empires 2: Definitive Edition The Mountain Royals Duyuruldu

Microsoft, gerçek vakitli strateji oyunu Age of Empires 2: Definitive Edition için yakında çıkacak olan The Mountain Royals isimli DLC paketini duyurdu. Bu DLC paketi ile oyuna iki yeni medeniyetin yanı sıra üç yeni sefer ve yenilenmiş bir medeniyet ekleniyor.

İki yeni medeniyetten birincisi olan Gürcüler için açıklama şu halde: “Kafkas Dağları’nın gölgesinde sağlam bir krallık kurun ve sayısız yabancı istilayı püskürtürken engebeli araziyi avantajınıza kullanın. Gürcistan’ın eşsiz ünitesi, sayıları giderek artan güçlü bir süvari ünitesi olan Monaspa’dır.”

Diğer yeni uygarlık olan Ermeniler için açıklama ise şöyle: “Atalarınızın krallığını Van, Sevan ve Urmiye Gölleri yakınındaki dağlık toprakta yine inşa edin. Ermeni eşsiz üniteleri, en sağlam zırhları bile delebilen yetenekli bir okçu olan Kompozit Okçu ve müttefik ünitelerle savaşabilen ve onları iyileştirebilen bir piyade ünitesi olan Savaşçı Rahip’tir.”

Ek olarak DLC, Pers uygarlığının yeni bir versiyonunu da sunuyor: “The Mountain Royals’la birlikte oynanışları için devasa bir fiyatsız güncelleme alacak olan fecî Pers süvarileriyle yaylaları aşın. Güncelleme, düşmanın menzilli ünitelerini alt etmekte usta olan eşsiz bir paladin alternatifi olan Savar’ı içeriyor.”

The Mountain Royals DLC paketinde ayrıyeten üç yeni sefer olacak. Bunlar ise: Tamar’ın Yükselişi, Büyük Thoros ve İsmail.

DLC paketi PC için Steam ve Microsoft Store üzerinden ve Xbox konsolları için resmi olarak 31 Ekim’de piyasaya sürülecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)