Apple Arcade, NBA 2K24 Arcade Edition Dahil 4 Yeni Oyun Sunacak

Apple, bu ay Apple Arcade‘e dört yeni oyun ve 30’dan fazla oyun güncellemesinin geleceğini duyurdu. Apple Arcade hizmetine eklenecek yeni oyunlar ortasında Jeopardy! World Tour+, Cut the Rope 3, Crossword Jam+ ve NBA 2K24 Arcade Edition yer alıyor.

Oyunların her biri sırasıyla 6 Ekim, 13 Ekim, 20 Ekim ve 24 Ekim tarihlerinde gelecek. Ayrıyeten halihazırda platformda bulunan 200’den fazla oyuna ay boyunca 30’dan fazla güncelleme yapılacak.

NBA 2K24 Arcade Edition’ın gerisindeki geliştiriciler Visual Concept’in Lideri Greg Thomas, haberle ilgili şunları söyledi: “NBA 2K’nın 25. yılını kutlayan NBA 2K24 Arcade Edition, her şeyin başladığı yere hürmet duruşunda bulunuyor. Seri 1999’da piyasaya sürüldüğünde NBA 2K’nın birinci kapak sportmeni olan Allen Iverson, bizi basketbol oyunlarında yeni bir çağa taşımak için geri döndü. Bu yılki kısım, hayranlara Endorsement üzere yepisyeni modlarla oynamaları için daha fazla yol, MyPLAYER ve MyCOURT özelleştirmeleriyle kendilerini söz etmenin yeni yolları, en büyük fantezi grup gayretiyle efsanevi hesaplaşmalar ve çok daha fazlasını sunuyor.”

Bu ay güncelleme alacak oyunlardan kimileri ortasında Cooking Mama: Cuisine!, Fruit Ninja Classic+ ve Downtowns: Sim Builder yer alıyor. Cooking Mama, Abandoned Dojo’da meyve kesmek için yeni Halloween Blade’i kullanmanıza imkan tanıyan Cadılar Bayramı temalı bir güncelleme alacak.

Apple Arcade, oyuncuların tüm oyunları reklamlar yahut uygulama içi satın almalar olmadan ayda 34,99 TL karşılığında oynamasına imkan tanıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)