Çağdaş Warfare 3 Silah Özelleştirme Sistemi Görüntüsü Yayınlandı

Activision ve Sledgehammer Games, haftanın Call of Duty: Next yayını öncesinde, Modern Warfare 3 silah özelleştirme sistemi videosu yayınladı. Bunun yanı sıra, yeni Warzone haritası ve çok oyunculu mod fragmanı da görücüye çıktı. İşte detaylar!


İlginizi Çekebilir: Modern Warfare 3 Zombies Fragmanı Yayınlandı


Yeni Call of Duty: Next yayını, 5 Ekim 2023 Perşembe günü gerçekleştirilecek ve Çağdaş Warfare 3 oyununun çok oyunculu modları, Zombies, yeni Warzone 2.0 içerikleri ve Warzone Mobile ile ilgili yeni bilgilere erişeceğiz. Bunun öncesinde ise hem yeni Warzone haritası gösterildi, hem Modern Warfare 3 silah özelleştirme sistemi videosu hem de çok oyunculu modu fragmanı yayınlandı.

Öncelikle, aşağıdan göz atabileceğiniz üzere çok sayıda vinç, nakliye konteyneri ve inşaat halindeki gökdelen dahil daha geniş bir kent bölgesi üzere pek çok ayrıntı görülebiliyor.

Modern Warfare 3 Silah Özelleştirme Sistemi Videosu

Aftermarket Parts ismi verilen yeni geliştirici günlüğü üslubundaki görüntüde, Çağdaş Warfare 3 oyunundaki silah özelleştirme sistemi ekranımıza geliyor. Bu sistem, Gunsmith kısmında iken silahlar ile külliyen farklı bir etkileşim yolu sunacak. Kullanacağımız Conversion Kits ile silahımızı bütünüyle farklı bir hale getirebilmemiz mümkün olacak.

Sledgehammer Games sistemler dizayncısı Nick Carraro, oyunculara kullanmada ustalaştıkları yahut işlerinin bittiği silahlara geri dönmek için bir münasebet vereceklerini söylüyor. Sıradan eklentiler ile olmayacak halde etkileşime gireceklerini ve külliyen yeni bir boyut kazandıracaklarını da kelamlarına ekliyor.

Tasarım direktörü Zach Hodson ise Aftermarket Parts sisteminin silahlar için güçlü ve manalı değişiklikler getireceğinden bahsediyor.

Son olarak Activision ve Sledgehammer Games, Call of Duty: Next öncesinde Çağdaş Warfare 3 için çok oyunculu kısım için de bir fragman yayınladı. İki dakikalık uzunluğu olan fragmanın, etkileyici bir sunumunun olduğunu söyleyelim.

İlk günden on altı Çağdaş Warfare 2 (2009) haritasının yenilenmiş hali ile oyunculara sunulacağı çok oyunculu kısmında, Ground War ve Invasion için üç yeni harita, yeni War Map haritası, yeni 3v3v3 Cutthroat modu bizleri bekleyecek.

Bunların haricinde, ana modlarda silahımızın şarjörünü doldururken arttırılmış sıhhat, yerde kayma animasyonunu iptal edebilme, klasik küçük harita ve harita oylama sistemi üzere sevilen özellikler de geri dönüş yapacaklar.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)