Call of Duty Çağdaş Warfare 3 Multiplayer Fragmanı Yayınlandı

10 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek Call of Duty Çağdaş Warfare 3 için yeni bir tanıtım görüntüsü yayınlandı. Geride bıraktığımız saatlerde paylaşılan Call of Duty Çağdaş Warfare 3 Multiplayer fragmanı ile Activision, çoklu oyunculu modda yer alacak olan nostaljik haritaların haricinde yeni özelliklere de kısaca değindi.

Oyunun yayınlanan yeni fragmanında 2009 yılında piyasaya sürülen CoD Çağdaş Warfare 2’deki Afghan, Terminal, Derail, Skidrow, Highrise ve Underpass üzere sevilen haritalar oyuncuları karşılıyor. Nostaljik rüzgarının hakim olduğu fragmanda ayrıyeten, yayıncı firma MW2’nin (2009) lansmanında yer alan Eminem’in ”Till I Collapse” müziğini da tercih etmiş.

Oyunculara hoş bir nostalji yaşatan Activision, fragmanda haritalara birtakım yeni özellikler ekledikleri de müjdeledi. Bu yeniliklerden birincisi de Highrise haritasında karşımıza çıkıyor. Yenilenen haritaya binalara tırmanılabilmesi için asma iskele asansörleri ekleyen Sledgehammer Games, böylece oyuncuların farklı taktiklerle düşmanlarını alt etmesine de imkan tanıyor.

Yenilikler bununla da hudutlu değil. Serinin yeni oyununda oyunculara eğlenceli bir çoklu oyuncu tecrübesi yaşatmayı hedefleyen üretimci firma, yeni bir mod ile 3 farklı grubun birbiriyle gayret edeceğini de vurguluyor. Şimdilik bu mod hakkında pek bir ayrıntı paylaşılmadı. Lakin yayıncı firmanın ilerleyen günlerde oyunun bu moduna özel olarak bir tanıtım görüntüsü yayınlaması bekleniyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 16 ikonik haritanın yer aldığı Call of Duty Çağdaş Warfare 3 fragmanı ile baş başa bırakalım.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)