Commandos: Origins Duyuruldu

Commandos serisinin beklenen yeni oyunu, Commandos: Origins ismiyle duyuruldu. Şimdilik kesin bir çıkış tarihi olmasa da, önümüzdeki yıl içerisinde bizlerle olacak.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 Canlı Aksiyon Projesi Duyuruldu


2018 yılında Kalypso Media, Pyro Studios ile anlaşarak Praetorians oyunu ile Commandos serisinin haklarını satın almıştı. Bu gelişmenin akabinde, yeni Commandos oyunlarının muştusu verilmiş olsa da birinci olarak ikinci oyunun ve sonrasında da üçüncü oyunun HD Remaster sürümünü görmüştük. Artık ise beklenen yeni oyun duyurusu sonunda yapıldı ve Commandos: Origins geliyor.

Commandos: Origins Nasıl Bir Oyun Olacak?

2024 yılında PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olan oyun, birinci günden de Game Pass kütüphanesine eklenecek.

Geliştiriciliği Claymore Game Studios tarafından üstlenilen Commandos: Origins, Kalypso Media tarafından yayınlanacak ve bizi Yeşil Bereli Jack O’Hara ve arkadaşlarından oluşan efsanevi İkinci Dünya Savaşı birliğinin doğuşuna tanıklık ettirecek.

Tüm dünyanın yazgısının şekilleneceği misyonda, Afrika, Kuzey Kutbu, Avrupa ve Doğu Cephesi üzere kıymetli noktalarda bulunacak ve özgür dünyayı tehdit eden Nazi işgaline bir son vermeye çalışacağız.

Oynanış olarak, Yeşil Bereli, istihkam eri, keskin nişancı, şoför, dalgıç ve casus olmak üzere her birinin kendisine has yetenekleri olan karakterleri yöneterek, bu kuvvetli vazifesi yerine getirmek durumunda olacağız.

Elbette oyunda merak edilen bir öbür nokta ise, ikinci ve üçüncü oyunun HD Remastered sürümlerinde olduğu üzere Nazi kuvvetlerinin yeniden sansürlenip sansürlenmeyeceği. Hatırlayacağınız üzere bu oyunlarda, rastgele bir Nazi sembolü yoktu. Bunu da daima birlikte göreceğiz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)