Counter-Strike 2 Çıktı! Artık İndirip Oynayabilirsiniz

Mart ayında resmi olarak duyurulan Counter-Strike 2 çıktı ve oyuncuları bekliyor. Artık Steam mağazasından bilgisayarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Duyuruldu


Beklenen Gün Geldi: Counter-Strike 2 Çıktı!

Geçtiğimiz hafta içerisinde CS2 X hesabı üzerinden yapılan paylaşım sonrasında, yeni Counter-Strike oyununun mümkün bir halde bu hafta çıkması için bekleyişe geçmiştik. Sonunda da kestirim edilen oldu ve aylar süren sonlu test etabının akabinde, Counter-Strike 2 çıktı ve kestirimler de boşa çıkmamış oldu.

DOTA 2 ve Half-Life: Alyx dahil öbür Valve oyunlarında olduğu üzere Source Engine 2 ile çalışan oyun, Counter-Strike: Küresel Offensive için bir devam oyunundan fazla fiyatsız büyük bir güncelleme niteliği taşıyor.

Görsel manada göze daha beğenilen görünmesinin yanı sıra, gerçekçi malzemeler, ışıklandırma ve yansımalar oluşturan fizik tabanlı sahneleme sistemi dahil Source 2 ışıklandırması kullanan bir dizi haritanın geliştirildiğini ve birçoklarının da tekrar tasarlandığını, ayrıntılı yeni hareket ve vuruş mekaniklerinin  ve etkileyici su efektleri getirildiğini söyleyelim.

Bunların dışında, oyun yeni duman efekti ile de geliyor. Duman Bombaları artık etraf ile etkileşime giren dinamik hacimsel nesneler olacak. Işığa, silah ateşine ve patlamalara tepki gösterecek iken, duman bulutunun biçimi de kurşunlardan ve el bombalarından etkilenebilecek.

Aşağıdan ulaşabileceğiniz Steam sayfası üzerinden oyunu fiyatsız olarak indirebiliyor iken, 394.95 TL karşılığında da Seçkin Durumu Yükseltmesi de olabiliyorsunuz. Yükseltmeyi yaptığınızda, yalnızca sizin üzere Seçkin Durumu Yükseltmesi yapmış olan oyuncular ile karşılaşacak iken özel ögeler, öge düşürmeleri ve silah kasaları üzere avantajlar da sunuluyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)