Dead Island 2 Haus Çıkış Tarihi Duyuruldu

Deep Silver ve Dambuster Studios, Dead Island 2 Haus çıkış tarihini açıkladı. Oyunun bu birinci genişletmesi 2 Kasım tarihinde tüm platformlarda yayınlanacak ve bir milyarderin tekno-ölüm tarikatının zombi kıyameti sırasında hayatta kalmak için savaştığı büsbütün yeni bir öyküyü anlatacak.

Açıklamaya nazaran Dead Island 2 Haus, ahlak hudutlarının sonuna kadar zorlandığı yesyeni bir yerde, gizemli ve şık bir Malibu malikanesinde geçiyor. Villa hem bir sığınak hem de etleri soyarak ruhu toplayan bir makine olacak. Oyuncular, rasyonel mimarinin genişleyen anlatı alanları tarafından alt üst edildiği biyomların istikrarsız labirentinde ilerleyecekler.

Oyuncular bu dehşetten kurtulmak için yeni öldürme araçlarının kilidini açabilecekler:

  • K-ROSSBOW – hassasiyet ve ölümcüllük için tasarlandı, yıkıcı uzun menzilli ateş gücünü özgür bırakın ve zombileştirilmiş beyinleri çarçabuk patlatın
  • Hog Roaster – Zombileri birebir anda keserken ve mangal yaparken içgüdüsel katliam için en yeterli bilet
  • Dead Islands – ölümsüz düşmanları yok ederken omuzlarınızdaki yükü hafifletmek için
  • 8 Yeni Maharet Kartı – oyuncunun Slayer’ını genişletilmiş maharet cephaneliğiyle süsleyecek

Expansion Pass sahiplerinin genişletme paketi için daha fazla ödeme yapması gerekmeyecek. Dead Island 2 Haus’un bağımsız bir DLC olarak satın alınıp alınamayacağı ise aşikâr değil. Expansion Pass tıpkı vakitte 2024’ün 2. çeyreğinde sunulması planlanan ikinci öykü genişletmesi SOLA Festival’i de içeriyor.

Dead Island 2’nin Deep Silver’ın bugüne kadarki en büyük lansmanı olduğunu hatırlatalım.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)