Diablo 4 Steam Mağazasına da Geliyor!

Blizzard Entertainment büyük bir sürpriz duyuru yaptı ve Diablo 4 Steam tarihini açıkladı. Hem de bu ay içerisinde geliyor. Şimdiden istek listenize alabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: CMA Activision Blizzard Alımı İçin Kaideli Onay Verdi


Blizzard’dan Gecenin Sürprizi: Diablo 4 Steam Yolcusu Oldu!

Bildiğiniz üzere Blizzard Entertainment, yayıncısı olduğu oyunları Steam mağazasına da getirme kararı almıştı ve birinci adımı da Overwatch 2 ile atmıştı. Her ne kadar Diablo 2: Resurrected, Diablo 4 ve World of Warcraft için umutlar büyük olsa da, kısa vakitte gelmeyeceği iddia ediliyordu. Ne var ki Amerika menşeli şirket bize beğenilen bir sürpriz yaptı. Diablo 4 Steam mağazasına da gelecek sıradaki Blizzard Entertainment oyunu olacak.

Resmi duyuruya nazaran, 17 Ekim 2023 Salı günü yayınlanacak olan oyunu şimdiden istek listenize alabiliyorsunuz. Fiyat konusunda rastgele bir bilgi olmasa da, Battle.net ile eş kıymet düzeyde olacağını varsayım ediyoruz.

Oyunun standart sürümü Öfke Bileşimi Bineği, Inarius’un Kanatları ve Murlock evcil hayvanı içerecek iken, Ultimate sürümü ise, standart sürüm içeriklerine ek olarak, Yaratıcının Kanatları karakter reaksiyonu, Hellborn Carapace binek zırhı ile Temptation bineği ve yirmi kademe atlama ve kozmetikler ile hızlandırılmış Savaş Bileti ile gelecek.

Steam versiyonuna sahip olacak oyuncuların tekrar de bir Battle.net hesaplarının olması gerekecek iken, Battle.net ve PlayStation ve Xbox konsolları ile çapraz platform dayanağı de olacak. Bununla birlikte muvaffakiyetim takviyesinin de olacağı söyleniyor.

Diablo 4 oyununun Steam mağazasına geldiği gün, tıpkı vakitte Kan Dönemi ismi altındaki ikinci dönem da başlayacak. Vampir temalı olacak sıradaki dönemle, kazanılmayı bekleyen yirmi iki vampir gücü ile yeni bir öykü, beş yeni oyun sonu büyük düşmanı ve oyunun geneli için kıymetli değişiklikler ile gelecek. Bahsi geçen bu değişiklikler, dönemlik içeriği oynayabilmek için ana senaryoyu bitirmek zorunda olmamak, oyun sonu için oyuncuları fazla uğraştırmamak ismine tecrübe puanı kazanımlarının arttırılması ve envanter ile zula idaresi iyileştirmelerini içerecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)