Galactic Civilizations IV: Supernova Duyuruldu

Stardock, uzay strateji oyunu Galactic Civilizations IV için yeni bir bağımsız genişleme olan Galactic Civilizations IV: Supernova’yı duyurdu. DLC, oyuna bir dizi yeni özellik, içerik ve güzelleştirme ekliyor.

Supernova’nın bir modülü olarak oyuna birtakım yeni medeniyetler eklenecek. Stardock, bir forum gönderisinde bunlardan birkaçının detaylarını açıkladı: “Bir vakitler barışçıl zanaatkarlar olan Crystalline, uzaylı bir çeşidin sebepsiz hücumuyla değişti. Artık keşfetme sevgilerini koruyorlar lakin rastgele bir düşmanlık belirtisine süratle cevap veriyorlar. Ayrıyeten vahim Korath Klanı GalCiv’e geri dönüyor! Korath, Drengin olmayan tüm ırkları yok etmeye çalışır ve eski seçkin Drengin savaşçılarından oluşur.”

Oyun evrenindeki tüm güneş sistemlerini yok etme yeteneğine sahip Terror Stars isminde yeni bir muhteşem ünite de var. Büyük değişiklikler elde etmek için oyunun savaş ve İstila sistemlerine bakıyor ve ayrıyeten yeni kullanıcı arayüzü ve simgeler ve modlama sisteminde iyileştirmeler dahil olmak üzere kimi grafiksel güncellemeler sağlıyor.

Supernova’nın ne vakit piyasaya sürüleceğine ve fiyatına dair şimdi bir bilgi yok.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)