Ghostwire: Tokyo, Prime Gaming’te Fiyatsız Oldu

Tango Gameworks imzası taşıyan ürkütücü açık dünya aksiyon/macera oyunu Ghostwire: Tokyo artık Prime Gaming aracılığıyla PC’de fiyatsız olarak oynanabiliyor. Bunun için abonelerin yalnızca sayfaya gitmeleri, Epic Games Store hesaplarını bağlamaları ve oyunun kütüphanelerine eklendiğini görmeleri kâfi. Oyunu 2 Kasım tarihine kadar hesabınıza eklemeniz gerektiğinin altını çizelim.

Ghostwire: Tokyo, birinci olarak 25 Mart 2022’de PC ve PlayStation 5 için piyasaya sürüldü. Oyun, Deathloop’un yanı sıra Sony ile yapılan vadeli bir münhasırlık muahedesinin kesimiydi. Bu sebeple Nisan 2023’te Xbox Series S|X’e geldi. O devirde Ghostwire: Tokyo da Game Pass’a katıldı. Birkaç hafta evvel Tango Gameworks oyunun tüm platformlarda 6 milyon oyuncu sayısını aştığını duyurmuştu.

Prime Gaming aboneleri bu ay Ghostwire: Tokyo’nun yanı sıra GRUNND, The Coma 2: Vicious Sisters – Deluxe Edition, Monster Prom 2: Monster Camp, The Textorcist, Golden Light ve Üstün Adventure Hand oyunlarını da fiyatsız olarak edinebilecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)