Godlike Burger Fiyatsız Oldu

Epic Games Store bu hafta yalnızca tek bir fiyatsız oyun armağan ediyor. Bu haftanın fiyatsız oyunu ise Godlike Burger. Oyunu 12 Ekim tarihine kadar arşivinize katabileceğinizi belirtelim. Geçtiğimiz hafta ise Soulstice ve Model Builder verilmişti.

Godlike Burger, geliştirici Liquid Pug ve yayıncı Daedalic Entertainment’tan geliyor. Oyun, son birkaç yılda ortaya çıkan birçok restoran simülasyonu oyunlarından birinin bilim kurgu versiyonu üzere görünüyor. Uzayda bir burger lokantasını yönetmeli ve onu devam ettirmelisiniz.

Öte yandan, galaksideki en düzgün hamburgerleri yapmak için gereken gereçleri almak üzere aslında uzaylı müşterilerinizden kimilerini öldürmeniz gerekiyor. Bu muhakkak başka restoran simülasyonu oyunlarında muhakkak olmayan bir şey.

Oyunun kısa özeti şu formda: “Godlike Burger’de galaksinin en çılgın restoranını işleteceksin! Müşterileri birçok sinsi biçimde sersemlet, zehirle ve öldür… ve onları burger etine çevir! Ve merak etme: Şayet zekice yaparsan Uzaylı müşteriler gelmeye devam edecek zira yamyamlık hakikaten çok güzel.”

Gelecek haftanın oyunu ise Blazing Sails ve Q.U.B.E. Ultimate Bundle olarak açıklandı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)