Gollum Özür İletisi Daedalic Tarafından Yazılmamış!

The Lord of the Ring: Gollum özür mesajı ile ilgili enteresan bir gelişme var. Rapor edilene nazaran bu bildiri, şahsen Daedalic Entertainment tarafından yazılmamış. İşin gerisinde Nacon varmış.


İlginizi Çekebilir: The Lord of the Rings: Gollum, Daedalic Stüdyosunun Sonu Oldu!


Yapay zekanın gelişen teknoloji ile pek çok alanda mükemmeller yarattığını hepimizi görüyor ve hayran kalıyoruz. Bu bağlamda birtakım bölümler yok olacak iken, yeni sektörüler de doğacak. Elbette insanların kullanımına bağlı olarak birtakım tuhaflıkların yaşanacak olması da olası görünüyor. En azından bu haberimizde sizinle paylaşacağımız Gollum özür bildirisi ile ilgili olan üzere.

Hatırlayacağınız üzere Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen ve ne yazık ki pek çok sefer ertelen oyun, Mayıs ayı içerisinde Nacon yayıncılığında satışa sunulmuştu. Ertelemelerin sonucunda âlâ bir oyun ile müsabakayı beklemiş olsak da, yılın büyük hayal kırıklıklarından birisi olmuştu. Esasen çok geçmeden bir özür bildirisi yayınlanmış ve Eurogamer sitesine de Almanya menşeli şirketin geliştirme stüdyosunu kapattığı ve artık yalnızca yayıncılığa odaklanacağı istikametinde bir bilgilendirme yapılmıştı.

Gollum Özür Bildirisi Nacon Teşebbüsü ile Hazırlanmış

Yakın bir vakit evvel yaşanan bir gelişmeye nazaran ise, beklentilerin karşılanamamasından ötürü stüdyonun pişman olduğunu belirttiği özür iletisinin nitekim Daedalic Entertainment tarafından yazılmadığı ortaya çıktı.

Alman Youtube kanalı Game Two tarafından rapor edilene nazaran, Daedalic Entertainment’ın ne özür bildirisinden ne de içeriğinden haberi varmış. O denli ki büsbütün Nacon kontrolünde hazırlanmış. Daha da enteresan olanı ise, bahsi geçen bildirinin Game Two tarafından argüman edilene nazaran ChatGPT’ye yazdırılmış ve denetim edilmeden yahut hiçbir düzeltme yapılmadan yayınlanmış. Geliştiriciler ise bu olayı, bizimle tıpkı vakitlerde öğrenmişler.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)