Halo Infinite Season 5 Reckoning Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

Geliştirici 343 Industries, bilimkurgu nişancı oyunu Halo Infinite için en yeni fiyatsız içerik güncellemesini sunmaya hazırlanıyor. Halo Infinite Season 5 Reckoning çıkış tarihi olarak 17 Ekim açıklandı.

Yeni dönemdeki büyük eklemelerden biri, birkaç yıl evvel Halo 4’te birinci kere tanıtılan Extraction modunun yeni versiyonu. Modun bu versiyonunda, her biri beş oyuncudan oluşan iki ekibin haritadaki makul noktalardan öğeler çıkarması ve birebir vakitte bu noktaları, çıkarılan öğeyi kendileri için almaya çalışabilecek rakip ekipten savunması gerekiyor. Bu modun Halo Infinite’de ne formda karşımıza çıkacağına dair ayrıntılar ise mevcut değil.

Ayrıca Dönem 5’in bir modülü olarak iki yeni çok oyunculu harita da geliyor. Bunlardan birisi Prism ismi verilen kristallerle dolu bir mağarayken oburu ise yeni bir harita olan ve yıkık taşlı bir kalenin yer aldığı Forbidden.

Halo Infinite ayrıyeten Forge harita düzenleyicisine yeni bir özellik ekleyecek. Kullanıcılar, oyuncuların PvE tecrübesi yaşayabilmesi için birinci sefer yapay zeka düşmanlarını haritalara yerleştirebilecek.

Son olarak, karakteriniz için kimi yeni Flood’dan ilham alan seçeneklerin yanı sıra oyunun rastgele bir kaskını tüm Zırh Çekirdeklerinden donatmanın bir yolu da dahil olmak üzere birtakım yeni oyuncu özelleştirme özellikleri sunulacak.

Öte yandan, 5. Dönem kapsamında eklenecek bir öteki özellik de yeni Firefight King of the Hill oynanış modu olacak fakat bu 17 Ekim’den sonraki bir tarihte gelecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)