Horizon Forbidden West Complete Edition PC ve PS5 İçin Duyuruldu

Horizon Forbidden West Complete Edition PC ve PS5 için sonunda duyuruldu. Son devirde çıkan raporların akabinde, Sony Interactive Entertainment tarafından müjdeli haber verildi.


İlginizi Çekebilir: Yeni XDefiant Açık Test Seansı Duyuruldu


Horizon Forbidden West Complete Edition PC ve PS5 İçin Geliyor!

Aloy hanımın yeni macerasının PC için de yayınlanacağı uzun vakittir biliniyordu aslında, lakin merak edilen bunun ne vakit olacağıydı. Geçtiğimiz haftalarda, içeriğinde Ana oyun ve Burning Shores genişlemesinin bulunacağı Horizon Forbidden West Complete Edition, Singapur Derecelendirme Kuruluşu IMDA tarafından PlayStation 5 için derecelendirilmişti. Bunun üzerinden çok geçmeden de billbil-kun tarafından yayınlanan yeni rapor sonrasında, şimdiki oyunun Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden de yayınlanacağı günün çok uzakta olmadığı anlaşılıyordu. Kısa bir müddet evvel yapılan resmi duyuru geldi. Horizon Forbidden West Complete Edition PC ve PS5 için geliyor.

Sony Interactive Entertainment tarafından belirtilene nazaran PlayStation 5 versiyonu 6 Ekim 2023 Cuma günü satışa sunulacak iken, Epic Games ve Steam mağazalarına ise 2024 yılının başlarında gelecek. Şimdiden de istek listenize alabilirsiniz.

İçerik olarak, ana oyun ve Burning Shores içeriğine ek olarak, dijital müzik albümü ve sanat kitabı, Horizon Zero Dawn 1. Cilt: Güneşşahini dijital çizgi romanı, fotoğraf modu için özel poz ve yüz boyası, kıssada kaydedeceğiniz basamak ile açılacak olan Carja Behemoth Seçkini kıyafeti ve kısa yayı, Nora Fırtına Seçkini kıyafeti ve sapanı, Alfa Pençeadım Makine Çarpışması taşı ve kaynak paketi bizi bekleyecek.

Horizon: Forbidden West Konusu

Horizon: Zero Dawn’ın altı ay sonrasında geçen yeni oyundaki öyküye nazaran batıya, uzak gelecekteki Amerika topraklarına yöneliyor ve dünyayı kurtarma gayretimize tam gaz devam ediyoruz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)