Mortal Kombat 1 Omni-Man Fragmanı Yayınlandı

NYCC (New York Comic-Con) 2023 sırasında Mortal Kombat 1 Omni-Man fragmanı yayınlandı. Şimdi net bir tarih verilemiyor olsa da, Kasım ayında dövüşçü takımındaki yerini alacak.


İlginizi Çekebilir: Modern Warfare 3 PC Fragmanı Yayınlandı


Omin-Man karakteri, Mortal Kombat 1 oyununun duyurulmasının üzerinden çok geçmeden, Amazon Italy tarafından sızdırılan Kombat Pack 1 içeriği ile ortaya çıkmıştı. Premium sürümünün içeriğinde de bulunan bu pakette, Jean-Claude Van Damme görünümü, 2023 yahut 2024  yılının kış mevsiminde etkin olacak Quan Chi ve Peacemaker, 2024 yılının ilkbahar mevsiminde faal olacak Ermac ve Homelander ve yaz mevsiminde faal olacak Takeda Takahashi de bulunuyor. NYCC 2023 sırasında da Warner Bros. Games ve NetherRealms Studios tarafından Mortal Kombat 1 Omni-Man fragmanı görücüye çıktı.

Mortal Kombat 1 Omni-Man Fragmanı

J. K. Simmons tarafından seslendirilen tarafından seslendirilen Omni-Man için yayınlanan fragmanda, karakterin hareket setini ve güçlü yeteneklerini görebiliyoruz. Fragmanın yayınlandığı ve yirminci yılını kutlayan Skybound şirketinin panelinde konuşan Robert Kirkman ve Ed Boon tarafından söylenene nazaran karakterin her bir hareketi Invincible dizisinden esinlenilmiş. Omni-Man beraberinde yeni Kameo Fighters takımına Tremor karakterini de dahil ediyor.

Son olarak, Kombat Pack 1 ile gelecek olan karakterlere ek olarak, Kameo Fighters takımına katılacak Ferra, Johnny Cage, Chameleon ve Mavado dahil pek çok ismi de göreceğiz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)