PUBG: Battlegrounds 28.1 Güncellemesi: Birinci Elektrikli Araç!

PUBG: Battlegrounds 28.1 güncellemesi ile zenginleşmeye devam ediyor. Ünlü Battle Royale oyununun birinci elektrikli aracı Picobüs’ün, atlama, grup tırmanışı dahil oynanış güncellemelerinin, market geliştirmelerinin ve daha pek çok şeyin bulunduğu yeni güncellemeye ait ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 Devam Oyunu Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor


PUBG: Battlegrounds 28.1 Güncellemesi Detayları

KRAFTON bugün prestijiyle PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni güncellemesini yayınladı. 28.1 Güncellemesi, oyuna elektrikli bir araç getirerek yeni harita Rondo’yu daha da genişletirken birebir vakitte takım tırmanışı özelliği ve başka genel oynanış iyileştirmelerini de içeriyor.

Rondo: Karşınızda PUBG: BATTLEGROUNDS’un Birinci Elektrikli Aracı

PUBG: BATTLEGROUNDS’un en yeni haritası Rondo, bu güncellemeyle oyuna eklenen Picobüs sayesinde oyunculara elektrikli araç sürmenin keyfini doyasıya yaşatıyor. Klâsik araçların bilakis, bu otobüs bataryayla çalışıyor ve bir şarj istasyonunda tekrar doldurulması gerekiyor.

Oynanış Güncellemeleri: Atlama, Grup Tırmanışı ve Daha Fazlası

Ekip tırmanışı, oyunculara kadro arkadaşlarını daha yüksek noktalara kaldırabilme ve hatta çekebilme fırsatı vererek oyuncuların iş birliği yapmasına ve mahzurları birlikte aşmasına imkan tanıyacak. Atlama mekaniğine de bu güncellemeyle araç üzerinden atlayabilme özelliği geliyor; böylelikle yeni stratejiler geliştirebilir ve oyunda daha dinamik hareket edebilirsiniz.

Market Geliştirmeleri: Yeni Eşyalar ve Düzenlemeler

Oyuncular, bu güncellemeyle birlikte Rondo Marketlerinden iki ek sıhhat eşyası daha satın alabilecekler: Birinci Yardım Kiti ve Güç İçeceği. Bunun yanı sıra Silah Mağazası da bir dönüşüm geçirerek hem Vector’a veda ediyor hem de QBZ, AKM ve M249 üzere birçok yeni silaha merhaba diyor.

Alet Kemeri’ne Veda ve Silah Düzenlemeleri

Oyuncu geri bildirimlerine cevap olarak Alet Kemeri’nin önümüzdeki mart güncellemesinde kaldırılması planlanıyor. Ayrıyeten daha istikrarlı bir oyun tecrübesi için JS9 ve pompalı tüfekler üzere silahlara da çeşitli düzenlemeler getirildi.

Güncelleme notlarının tamamına PUBG Türkiye web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)