The Last of Us Part 2 Remastered Duyuruldu

Sony ve Naughty Dog tarafından uzun müddettir söylentileri ortalıkta dolaşan The Last of Us Part 2 Remastered sürümü doğrulandı. PlayStation 4’teki özgün çıkışından üç yıl sonra gelen bu yeni PlayStation 5 sürümü, rogue-like hayatta kalma ve gitar çalma üzere yeni modlar, uygunlaştırılmış görselleri beraberinde getirecek.

Bu yine düzenlemede ödüllü kıssa değişmeden kalacak lakin Naughty Dog, oyuna dahil olan PlayStation 5 oyuncuları için görselleri ve erişilebilirlik seçeneklerini yükseltmiş durumda. Bunlara Fidelity Modunda 4K çıkış, Performans Modunda 4K’ya yükseltilen 1440p, Kilitsiz ve Açık Mod dahil. Ek olarak VRR’ı destekleyen TV’ler için kare suratı seçeneği, artırılmış doku çözünürlüğü, artırılmış Detay Seviyesi aralıkları, geliştirilmiş gölge kalitesi, animasyon örnekleme suratı ve daha fazlası da sunulacak.

Yeni modlar tarafında ise No Return rastgele düşmanlara ve eşsiz özelliklere sahip kilidi açılabilir karakterlere mesken sahipliği yapan, savaş odaklı bir tecrübe sunan rogue-like bir hayatta kalma modu olacak. Bu ortada Guitar Free Play ise FX pedalları, farklı enstrümanlar ve çeşitli oyun içi ruh hallerini içeren tanınan küçük oyunu kendine mahsus bir tecrübe haline getiriyor.

The Last of Us Part 2 Remastered Çıkış Tarihi

Oyun, 19 Ocak tarihinde PlayStation 5’e özel olarak çıkacak ve ön siparişler 5 Aralık’ta başlayacak. Oyunun fiyatı şimdi açıklanmasa da Sony, halihazırda The Last of Us Part 2’ye sahip olanlara 10 dolarlık bir yükseltme seçeneği sunacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)