The Talos Principle 2 Demo Sürümü Steam’de Yayınlandı

Geliştirici Croteam ve yayıncı Devolver Digital, birinci şahıs bilimkurgu bulmaca oyunu The Talos Prince 2 için Steam oyun mağazasında sürpriz bir demo sürümü yayınladı.

Croteam, demo sürümünün tam oyunun başından itibaren devam oyunundaki bulmacaların bir örneğini içerdiğini ve The Talos Principle 2’nin orta kısmından alınan bir bulmaca örneğiyle bittiğini söylüyor. Bu özel bir demo olduğundan kayıtlardan hiçbirini oyunun tam sürümünde kullanamayacağınızın da altını çizelim.

The Talos Principle 2, 2014’teki beğenilen orjinal oyunun devamı niteliğinde. Tıpkı vakitte Croteam’in kendi Serious Engine’i yerine Unreal Engine’i kullandığı da birinci oyunu.

Oyunun öyküsünün kısa bir açıklaması ise şu halde: “Biyolojik insanlığın jenerasyonunun tükendiği fakat insan kültürünün robotlarla dolu bir kentte yaşamaya devam ettiği yeni bir dünyada doğdunuz ve kendinizi muazzam güçlerin saklandığı gizemli bir mega yapının yer aldığı akıl almaz bir maceranın içinde buluyorsunuz.

Ne kadar çok keşfederseniz, kozmosun tabiatı ve uygarlığın gayesi hakkındaki sorularla o kadar çok karşılaşacaksınız. Daha düzgün bir yarına dair tutulmayan kelam, insanlığın kusurlarını tekrarlama korkusu, akla olan inanç yahut insanlıktan büsbütün vazgeçmek; yaptığınız seçimler ve tuttuğunuz taraflar olayların gidişatını belirleyecektir.”

Oyun, 2 Kasım tarihinde PS5, Xbox Series X|S ve PC platformları için çıkıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)