Yeni Alan Wake 2 Karakteri ile Tanışın: Kiran Estevez

Remedy Entertainment, yaptığı yeni paylaşım ile bizi yeni Alan Wake 2 karakteri ile tanıştırıyor. Alan Wake 2 ile Control 2 ortasında bir nevi köprü oluşturacak bu karakter ile ilgili birinci söylenenler haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Yeni Alan Wake 2 Görüntüsü, Çift Karakter Yapısına Odaklanıyor


Geçtiğimiz yıllarda Remedy Entertainment tarafından yapılan açıklama ile Remedy Connected Universe (Remedy Kontaklı Evreni) oluşturulduğu söylenmişti. Bu cihan, bildiğiniz üzere Alan Wake ve Control oyunlarını içeriyor. Esasen Control için yayınlanmış olan AWE (Bozulmuş Dünya Olayları) içeriğiyle, her iki oyunun birebir kozmosu paylaştıklarını teyit edilmişti. Yakın bir vakit evvel gerçekleştirilen yeni Alan Wake 2 karakteri tanıtımı ile hem bu cihan genişletiliyor hem de üzerinde çalışılmakta olan Control 2 için yer hazırlanıyor.

Yeni Alan Wake 2 Karakteri ile Takım Genişliyor

Remedy Entertainment tarafından duyurulan yeni karakterin ismi, Kiran Estevez. Kendisi Sinmara (God of War Ragnarök), Tatai (Horizon: Zero Dawn) ve Iden Versio (Star Wars: Battlefront II) karakterlerine hayat vermiş olan Janina Gavankar tarafından canlandırılıyor.

Verilen bilgiye nazaran FBC (Federal Bureau of Control) ana merkezi, dahili acil durum sebebi ile Alan Wake 2 oyununda yaşanacak olan olaylar sırasında kapalı olmaya devam edecekmiş. Bu bağlamda da Casus Estevez, az bir dayanak kuvvet ile binadan ayrılmak durumunda kalmış. Tıpkı vakitte da kendi kararlarını alma özgürlüğünü de eline geçirmiş olup, ‘doğru olanı yap ve korunmaya en çok gereksinimi olanları koru’ fikri ile hareket ederek, meydana gelen her doğaüstü olayı grubuyla birlikte denetim altına almaya çalışmaya devam ediyormuş. Haliyle yolu da en nihayetinde Bright Falls kasabasına düşmüş.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)