ACRONIS Birinci Yapay Zeka Dayanaklı Siber Müdafaa Yazılımını Tasarladı

Yedekleme ve siber güvenlik noktasında giderek artan muhtaçlığa yönelik, birinci yapay zeka tabanlı Acronis Cyber Protect Home Office yazılımı kullanıma sunuldu. Siber muhafaza gereksinimlerini çağdaş bir platformda karşılayan Acronis Cyber Protect Home Office, eksiksiz çalışan tek faal güvenlik tahlili olarak muhtaçlık sahipleriyle buluştu. Acronis’e nazaran bireylerin %41’i datalarını nadiren yahut hiç yedeklemezken, %61’i entegre bir tahlili tercih ediyor. Bu sebeple Acronis, yenilikçi yazılım ve yedekleme güvenliği sunan Acronis Cyber Protect Home Office’i bireyler, aileler, mesken ofisi kullanıcıları ve küçük işletmeler için tasarladı. 

 

Siber güvenlik alanında global bir önder olan Acronis, son teknoloji siber muhafaza ve inançlı yedekleme için entegre tahlilleriyle siber tehdit ortamını yönetmeye devam ediyor. Acronis bilgilerine nazaran bireylerin %41’i bilgilerini nadiren yahut hiç yedeklemezken, %61’i entegre bir tahlili tercih ediyor. Yenilikçi yazılım ve yedekleme güvenliği ile tasarlanan Acronis Cyber Protect Home Office, bireyler, aileler, konut ofisi kullanıcıları ve küçük işletmeler için yüksek güvenlikli tahliller sunuyor. Yapay zeka takviyeli savunma sistemlerini, sağlam data yedeklemeyi, uzaktan idare araçlarını ve taşınabilir aygıt müdafaasını birleştiren Acronis Cyber Protect Home Office, bütünsel siber müdafaa standardını belirliyor.

 

“Verileri Korumak İçin Eksiksiz Bir Siber Müdafaa Tahlili Gerekiyor.” 

 

Yapay zekanın ilerlemesiyle birlikte siber hatalıların ve taktiklerin de geliştiğini söyleyen Acronis Lideri Gaidar Magdanurov, “Günümüzde hudutlu teknoloji uzmanlığına sahip olanlar bile karmaşık kimlik avı ve toplumsal mühendislik atakları yoluyla çok sayıda kişiyi etkileyebilir. Dataları, uygulamaları ve sistemleri korumak, güvenlik ve data yedeklemeyle entegre eksiksiz bir siber müdafaa tahlili gerektiriyor. Biz bireylerin datalarını, aygıtlarını ve konut ofislerini korumak için daha yeterli performans ve daha güçlü güvenlik sağlayan Acronis Cyber Protect Home Office güncellememizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” sözlerini kullandı.

 

Acronis Cyber Protect Home Office’in 4 Avantajı

 

Acronis Cyber Protect Home Office tüm kullanıcılara, inançlı yedeklemeyi ve yapay zeka tabanlı güvenliği sıkıntısız bir formda tek platformda sunuyor. 

 

1. Yapay Zeka Tabanlı Siber Güvenlik İyileştirmesi: Yenilikçi yapay zeka yetenekleri, potansiyel tehditleri proaktif bir formda tespit edip etkisiz hale getiriyor. Fidye yazılımı ataklarından otomatik kurtarma da dahil olmak üzere siber taarruzlara karşı güvenliği en üst seviyeye çıkarmak için iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) fonksiyonunu aktifleştirmek gerekiyor.

 

2. Yedekleme ve Klonlama: Acronis Cyber Protect Home Office, güçlü, inançlı yedekleme ve klonlama özellikleri sunuyor. Kullanıcılar, bilgi kaybı yahut siber taarruz durumunda süratli kurtarma sağlayan sağlam yedeklemeyle kritik datalarını ve sistemlerini koruyor.

 

3. Uzaktan İdare: Acronis Cyber Protect Home Office kullanıcıları, siber güvenlik tedbirlerini dünyanın her yerinden yönetmeleri için uzaktan idare araçlarıyla güçlendiriliyor. Bu ek kolaylık ve esneklik, ortaya çıkan her türlü tehdide süratli cevap verilmesine imkan tanıyor.

4. Taşınabilir Uygulama ve Yedekleme: Mobil aygıt üreticileri kimi depolama seçenekleri sunsa da çok cihazlı ailelerde çeşitli işletim sistemleri bulunabiliyor. Taşınabilir şahısları, takvimleri, fotoğrafları, belgeleri ve dataları inançta tutmak için depolama yeteneklerine ve gelişmiş şifrelemeye sahip olan Acronis Cyber Protect Home Office’ın taşınabilir uygulaması da bulunuyor. Bu özellik, aygıtlar ortasında meselesiz bir halde çalıştığından erişim datalarına uygulama yahut web arayüzü aracılığıyla her yerden erişiliyor.

Acronis Cyber Protect Home Office, çevrimiçi olarak ve seçkin satıcılar aracılığıyla yıllık paketler halinde satın alınabiliyor. 

Acronis Hakkında

Acronis, çağdaş dijital dünyanın güvenlik, erişilebilirlik, kapalılık, özgünlük ve güvenlik (SAPAS) zorluklarını çözen entegre, otomatik siber muhafaza sağlamak için bilgi muhafaza ve siber güvenliği birleştirir. Hizmet sağlayıcıların ve BT profesyonellerinin taleplerine uygun esnek dağıtım modelleri ile Acronis, yapay zeka ile güçlendirilmiş yeni jenerasyon antivirüs, yedekleme, felaket kurtarma ve uç nokta muhafaza tahlilleri ile bilgiler, uygulamalar ve sistemler için üstün siber müdafaa sağlar. En son makine zekası ve blok zinciri tabanlı kimlik doğrulama teknolojileri ile desteklenen gelişmiş makus gayeli yazılımdan müdafaa ile Acronis, buluttan hibrit ve şirket içi ortama kadar her şeyi düşük ve öngörülebilir bir maliyetle korur.

Acronis, Singapur’da kurulmuş bir İsviçre şirketidir. Yirmi yıllık yenilikçiliğini kutlayan Acronis’in 45 lokasyonda 2.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Acronis Cyber Protect tahlili 150’den fazla ülkede 26 dilde mevcuttur ve 16.000 servis sağlayıcı tarafından 750.000’den fazla işletmeyi korumak için kullanılmaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)