Akıllı Sınıf ve Ofislere Özel Dokunmatik Projeksiyon

Epson, Türkiye’deki en yeni eser ve hizmetlerini Roadshow’23 etkinliğinde tanıttı. Aktiflikte ofis ve okul sınıflarında düz duvarda bile dokunmatik olarak çizim yahut süreç yapabilen projeksiyon modelleri olan EB-1485Fi ve EB-770Fi tanıtıldı. Ayrıyeten markanın 4K lazer TV olarak bilinen LS-800 modeli görücüye çıktı…

 

Global teknoloji başkanı Epson, Roadshow’23 aktifliğiyle Türkiye’de sunduğu en yeni eser ve hizmetlerini tanıttı. Aktiflikte ofis ve okul sınıflarında düz duvarda bile dokunmatik olarak çizim yahut süreç yapabilen projeksiyon modelleri olan EB-1485Fi ve EB-770Fi tanıtıldı. Ayrıyeten markanın 4K lazer TV olarak bilinen LS-800 modeli görücüye çıktı. 

 

Ankara’da gerçekleşen aktiflikte Epson, bayileri, iş ortakları ve kamudan son kullanıcılarla bir ortaya geldi. Aktiflik, Epson’un ofis baskı sistemleri, geniş format yazıcıları, etiket yazıcıları ve projeksiyon tahlilleri alanındaki en yeni eserlerini tanıtmak hedefiyle düzenlendi. İştirakçiler, Epson’un yenilikçi eser yelpazesiyle tanışarak eserlerin getirdiği avantajları yakından gözlemleme imkanı buldu.

 

Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat, “Epson Roadshow‘23 ile Epson eserlerini iş ortaklarımızla ve son kullanıcılarla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. İş dünyasının ve kamunun gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan bu eserler, verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek ve iş süreçlerini optimize etmek isteyen herkes için tahliller sunuyor” dedi. 

 

Etkinlik alanında iştirakçiler, Epson eserlerinin özelliklerini ve kullanım alanlarını yakından inceleme fırsatı buldu. Ayrıyeten, Epson’un uzmanları, iştirakçilerin sorularını yanıtlamak ve eserlerin nasıl en yeterli formda kullanılabileceği konusunda rehberlik ettiler. Yaklaşık 300 iştirakçinin bulunduğu aktiflik Epson’un Türkiye’deki güçlü varlığını ve liderliğini bir sefer daha kanıtladı. 

 

Ofis ve sınıfı akıllı hale getiriyor

Epson’un tablet üzere dokunmatik olarak yönlendirilebilen interaktif lazer projeksiyonu EB-1485Fi, okullarda sınıfları akıllı hale getiriyor. 100 inç (16:9 bağımsız), 120 inç (16:6 bağımsız) yahut 155 inç çoklu dokunmatik ekranla düz duvarda bile kalem yahut parmakla çizim yahut işaretleme imkanı sağlıyor. İştiraki, öğrenmeyi ve üretkenliği artıracak 100 inçe kadar Full HD etkileşimli geniş ekrana sahip EB-770Fi modeli de sınıf yahut toplantı odasının boyutu ne olursa olsun, dokunmatik ekran tahliliyle sınırsız ve etkileşimli öğrenme sunuyor.

 

Lazer TV projeksiyonu geldi

Epson, aktiflikte panel ekrana alternatif olacak LS-800 modelini de duyurdu. Android TV ve yerleşik Yamaha ses sistemiyle gelen ultra kısa uzaklıkta konumlanan LS-800 modeli, 4K PRO-UHD kaliteinde imaj sunuyor. Epson üstün ultra kısa aralı lens ile EH-LS800’ü duvara yakın bir yere yerleştirerek 4 bin lümen ve 150 inçe kadar projeksiyon yapılabiliyor. 

 

En az yer kaplayan tarayıcılar

Epson, evraklarını dijital dünyaya taşımak isteyen küçük ofisler için dört yeni kompakt masaüstü tarayıcı modelini de tanıttı. Epson DS-C330, DS-C490, ES-C320W ve ES-C380W modelleri, bilgisayara gerek kalmadan dakikada 30-40 sayfa tarama yapabiliyor.

 

Etiket yazıcılarıyla tasarruf

Etkinlikte tanıtılan Epson’un ColorWorks renkli etiket yazıcı serisi, besinden otomotive, sağlıktan kimya ve perakendeye kadar her alanda küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhtaçlığını karşılıyor. Kurumlar binlerce etiket satın alıp depolamak yerine Colorworks renkli etiket yazıcılarıyla istediği sayıda üretim yapabiliyor. Böylelikle hem tasarruf ediyor hem de üretimde esneklik kazanıyorlar.

 

Epson Hakkında:

Epson, gerek sürdürülebilir operasyonları gerekse verimli, kompakt ve hassas teknolojileriyle ömürleri, toplulukları ve kuruluşları refaha kavuşturmayı amaçlayan bir teknoloji mucidi ve üreticisidir. Şirketin bugünkü bedeli 8,5 milyar Euro’dur. Ar-Ge’ye günde 1,14 milyon Euro yatırımı yapan Espon, kendi eserlerini, kendi fabrikalarında, kendi özgün teknolojilerini kullanarak ve yüksek çalışma standartlarını benimseyerek üretmektedir. Sürdürülebilir yeniliği daha ileri düzeylere taşımayı hedefleyen marka, 2050 yılına kadar karbon negatif ve yeraltı kaynaklarından arınmış operasyonlara sahip olmayı taahhüt etmiştir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)