Amazon “Ofis Gereksinimleri Mağazası”na Özel Kampanya

Alışveriş kategorilerine yenilerini ekleyerek müşterilerine sunduğu eser seçkisini genişletmeye devam eden Amazon.com.tr, bu sefer kurumsal müşterilerine özel Ofis Muhtaçlıkları Mağazası’nın hizmete açıldığını duyurdu. Ofis Gereksinimleri Mağazası’nda müşteriler muhtaçlık duydukları tüm ofis eserlerini kurumsal fatura seçeneği ile çarçabuk satın alabilecekler.

Ofis Gereksinimleri Mağazası’ndan alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri, 6 Ekim’e kadar her gün, 08.00 ve 16.00 saatlerinde yenilenen, Leitz, Faber-Castell, Duracell ve Seduna üzere markaların bulunduğu eserlerinde özel fırsatları yakalayabilecek.

Biz de her vakit olduğu üzere ilginizi çekebilecek eserleri listeliyoruz;

  • Duracell Optimum AAA Alkalin İnce Kalem Piller, 1,5 V LR03/MN2400, 8’li Paket
  • KabelDirekt – Özel A.I.S. muhafazalı HDMI uzatma – 2 m(4K@60Hz Ultra HD – Ethernet ile Yüksek Sürat, HDMI 2.0/1.4 uyumlu, Blu-ray/PS5/Xbox Series X/Switch/Gaming için uzatma kablosu)
  • BIC 4 Colours Grip Pro Tükenmez Kalem 12’li Kutu
  • Rexel 2104571EU Rexel Momentum Evrak İmha Makinesi X410
  • Meteksan Kamuflaj Desen A5 Okul Defteri, 60 Yaprak 4’lü Paket, 2 Çizgili, 2 Kareli
  • Hızlı ve fiyatsız teslimat: Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet meblağı gözetmeksizin birebir gün, sonraki gün, iki günde yahut randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, hudutlu müddetli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve sırf Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri birebir vakitte Çok Al & Az Öde ile seçili eserlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • Seçili eserlerde indirim oranı meblağında fiyat iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan seçili eserlerde eserin fiyatı düşerse, ortadaki fark ikram kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
  • Prime Görüntü: Amazon Prime üyeleri, fiyatsız Prime Görüntü üyeliğiyle ile ortalarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals  sinema ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek fiyat ödemeden primevideo.com ya da Prime Görüntü uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden çabucak üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)