Amazon “Ofis Muhtaçlıkları Mağazası”na Özel Kampanya: Son Fırsatlar

Alışveriş kategorilerine yenilerini ekleyerek müşterilerine sunduğu eser seçkisini genişletmeye devam eden Amazon.com.tr, bu defa kurumsal müşterilerine özel Ofis Gereksinimleri Mağazası’nın hizmete açıldığını duyurdu. Ofis Gereksinimleri Mağazası’nda müşteriler muhtaçlık duydukları tüm ofis eserlerini kurumsal fatura seçeneği ile çarçabuk satın alabilecekler.

Ofis Muhtaçlıkları Mağazası’ndan alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri, 6 Ekim’e kadar her gün, 08.00 ve 16.00 saatlerinde yenilenen, Leitz, Faber-Castell, Duracell ve Seduna üzere markaların bulunduğu eserlerinde özel fırsatları yakalayabilecek.

Biz de her vakit olduğu üzere ilginizi çekebilecek eserleri listeliyoruz;

  • KabelDirekt – 4K HDMI kablosu – 5 m – 4K@60 Hz (maksimum 18 Gbit/s için ekstra bakır ve Ultra HD/4K, HDMI 2.0 ile uyumlu, Ethernet ile yüksek sürat, Blu-ray/PS5/Xbox serisi X/anahtar, siyah)
  • KabelDirekt – HDMI-DVI adaptör kablosu – 1 m (çift taraf, DVI-D 24+1/yüksek süratli HDMI kablosu, 1080p/Full HD, dijital görüntü kablosu, HDMI aygıtını DVI monitöre (veya tersi) bağlayabilirsiniz, siyah)
  • Faber-Castell 7089 Siyah Silgi, 30’lu
  • Meteksan Colors Ofis Serisi, A5 60 Yaprak Çizgisiz Karton Kapaklı Defter 3’lü Paket, Mavi, Gri, Sarı
  • Seduna Maxim UP Çalışma Sandalyesi | Ofis Koltuğu
  • Hızlı ve fiyatsız teslimat: Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet meblağı gözetmeksizin tıpkı gün, sonraki gün, iki günde yahut randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, sonlu vadeli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve sadece Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri birebir vakitte Çok Al & Az Öde ile seçili eserlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • Seçili eserlerde indirim oranı fiyatında ücret iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan seçili eserlerde eserin fiyatı düşerse, ortadaki fark ikram kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
  • Prime Görüntü: Amazon Prime üyeleri, fiyatsız Prime Görüntü üyeliğiyle ile ortalarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals  sinema ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek fiyat ödemeden primevideo.com ya da Prime Görüntü uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden çabucak üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)