Amazon “Ofis Muhtaçlıkları Mağazası”nın Açılışına Özel Fırsatlar

Alışveriş kategorilerine yenilerini ekleyerek müşterilerine sunduğu eser seçkisini genişletmeye devam eden Amazon.com.tr, bu sefer kurumsal müşterilerine özel Ofis Muhtaçlıkları Mağazası’nın hizmete açıldığını duyurdu. Ofis Gereksinimleri Mağazası’nda müşteriler gereksinim duydukları tüm ofis eserlerini kurumsal fatura seçeneği ile çarçabuk satın alabilecekler.

Ofis Gereksinimleri Mağazası’ndan alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri, 6 Ekim’e kadar her gün, 08.00 ve 16.00 saatlerinde yenilenen, Leitz, Faber-Castell, Duracell ve Seduna üzere markaların bulunduğu eserlerinde özel fırsatları yakalayabilecek.

Biz de her vakit olduğu üzere ilginizi çekebilecek eserleri listeliyoruz;

 • Duracell Yüksek Güçlü Lityum CR2 Pil 3 V (CR15H270) Sensörler, Anahtarsız Kilitler, Fotoğraf Flaşları, El Fenerlerinde Kullanım İçin Uygundur
 • KabelDirekt – cırt cırt kablo bağı – 15 m×20 mm – istenen boyutta kesilebilir, tekrar kullanılabilir (kesilebilir cırt cırt rulosu, tekrar kapatılabilir cırt cırt bant kabloları vs. bağlar, siyah)
 • KabelDirekt – 10 m – kulaklık uzatma kablosu, 3,5 mm jak uzatması (aux ses kablosu, jak fişi/jak soketi, neredeyse hasar verilemeyen metal gövde, kulaklıklar için ülküdür, siyah)
 • SOLO HAVLU 12’Lİ AKILLI SEÇİM
 • Fairy Hepsi Bir Ortada Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü/Tableti Limon Kokulu, 120 Yıkama
 • edding 260 beyaz yazı tahtası kalemi, mavi, 4’lü set, yuvarlak uç 1,5-3 mm
 • Rexel 2104572EU Rexel Momentum Evrak İmha Makinesi X312, Siyah
 • Hızlı ve fiyatsız teslimat: Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet meblağı gözetmeksizin birebir gün, sonraki gün, iki günde yahut randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
 • Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, hudutlu müddetli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve sadece Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri birebir vakitte Çok Al & Az Öde ile seçili eserlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
 • Seçili eserlerde indirim oranı fiyatında ücret iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan seçili eserlerde eserin fiyatı düşerse, ortadaki fark armağan kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
 • Prime Görüntü: Amazon Prime üyeleri, fiyatsız Prime Görüntü üyeliğiyle ile ortalarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals  sinema ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek fiyat ödemeden primevideo.com ya da Prime Görüntü uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
 • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden çabucak üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)