Apple Pencil 3 Değiştirilebilir Manyetik Uçlar İle Gelebilir

Apple Pencil 3 yaratıcı profesyonellerin hayli ilgisini çekecek yeni bir özellik ile birlikte gelecek üzere gözüküyor. Argümana nazaran Apple Pencil 3 değiştirmeyi kolaylaştırmak için manyetik olarak açılıp kapanabilen değiştirilebilir uçlar ile gelebilir. Majin Bu, bu değişikliğin kullanıcıların yanlarında tek bir kalem ünitesi taşırken birden fazla vazifesi yerine getirmelerine imkan tanıyacağını söylüyor.

Birinci ve ikinci jenerasyon Apple Pencil, uçlarını manyetik olarak değiştirmenize müsaade vermiyor lakin uçlarının artık kullanılamayacak kadar aşınması durumunda uçları değiştirmek mümkün. Öte yandan uçlar yalnızca makul bir seviyede fonksiyonelliğe sahip.

Şimdi ise aksesuarın çeşitli uçlarının ‘çizim, teknik çizim ve boyama’ için kullanılacağı belirtiliyor. Ek olarak Apple Pencil’a manyetik olarak takılabilen, çeşitli kalınlıklarda üç farklı boyutta uç gelmesi bekleniliyor. Uçların yeni aksesuarla birlikte mi geleceği yoksa ayrıyeten satın alınması mı gerekeceğinden ise bahsedilmemiş.

Uyumluluk tarafında ise Apple Pencil 3’ün kalem dayanaklı tüm iPad modelleriyle çalışabilir olması olası. Bu sayede iPad Pro serisine fazladan para harcamak istemeyen kullanıcılar için pek çok yaratıcı imkanın önünü açılmış olacak.

Apple Pencil 3’ün piyasaya ne vakit sunulacağına dair bir bilgi yok lakin yeni iPad’lerin lansmanında bu aksesuarla da karşılaşabiliriz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)