ASUS, Intel NUC Eser Serisini Resmi Olarak Devraldı

ASUS, Intel Corporation ile düzenlenen resmi imza merasimiyle birlikte Intel® Next Unit of Computing (NUC) eser serilerinin periyodunun muvaffakiyetle gerçekleştiğini duyurdu. ASUS artık 10. jenerasyondan 13. kuşağa kadar tüm Intel NUC eser serilerinin üretimini ve satışını üstlenecek, ayrıyeten gelecek NUC sistemlerini geliştirecek

Intel NUC tahlilleri; kurumsal alanlar, hudut bilişim ve oyun ortamları için ülkü ve özelleştirilebilir küçük boyutlu aygıtlardan yahut bilgi süreç ünitelerinden oluşuyor.

Resmi evre süreciyle birlikte ASUS, NUC çalışmalarına başlayarak 1 Eylül’den itibaren 10. jenerasyondan 13. kuşağa kadar olan NUC sistemleri için sipariş almaya başladı. Bu yeni iş alanı şirket için çeşitli heyecan verici fırsatlar doğuruyor. Ayrıyeten mevcut NUC müşterileri için de problemsiz bir geçiş sağlanıyor. Yeni kurulan ASUS NUC iş ünitesi en etkileyici hudut bilişim tahlillerini kapsamlı kurumsal ve AIoT tahlilleriyle sunarak dalı ve şirketleri desteklemeye devam etmeyi amaçlıyor.

İmza merasiminde, “Bu iş birliğinin küçük PC vizyonumuzu genişletip hızlandıracağına eminim.” diyen ASUS Kıdemli Lider Yardımcısı ve Açık Platform ve AIoT İş Üniteleri Eş Lideri Jackie Hsu, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Intel NUC eser serisini portföyümüze eklemek bilhassa endüstriyel, kurumsal ve profesyonel tüketici pazarlarında ASUS’un yapay zeka ve IoT ar-ge hünerini ve teknolojik tahlillerini genişletecek.”

Jackie Hsu ayrıyeten ASUS NUC iş ünitesine katılan ve başta yazılım ve bulut bilişim mevzularında ASUS’un ar-ge hünerlerini artırmaya büyük yardımı dokunacak Intel NUC grubunun üyelerini de tebrik etti.

ASUS, Intel’den hem donanım sistem dizaynlarının hem de yazılımların lisansını aldı. Yeni ASUS NUC iş ünitesi ar-ge, lojistik ve teknolojik dayanak alanlarında hünerleri artırmaya yardımcı olacak. Bu ünite profesyonel programcılar ve yapay zeka programcılarını, kamu kurumlarını, kurumsal şirketleri, küçük ve orta uzunluk işletmeleri kapsayan kullanım alanlarında hizmet verecek ve hudut bilişim ve sanayi uygulamaları sunacak.

“NUC öyküsünün bu yeni kısmı hem Intel hem de ASUS için son derece heyecan verici.” diye konuşan Intel Lider Yardımcısı ve İstemci Bilişim Kümesi Genel Müdürü Michelle Johnston Holthaus, kelamlarına şu halde devam etti: “Bugün düzenlenen imza merasimi bir iş muahedesinden çok daha fazlası. Bu merasim, ASUS’un dünya genelindeki NUC müşterilerinin ve iş ortaklarının ömürlerini güzelleştirmeye ne kadar kararlı olduğunu gösteriyor. NUC eserlerinin ASUS ailesinin bir modülü olarak gelişimini görmek için sabırsızlanıyorum.”

ASUS ilerleyen periyotta NUC eserleri geliştirmeye devam edecek ve talebi karşılamak için kanal ağını genişletecek. ASUS NUC tahlilleri sanayi standartlarında tasarlanacak ve her bölüme son teknoloji siber güvenlik dayanağı sağlayacak. ASUS NUC eserlerinin Varlık ve Operasyon Optimizasyonu, İnsan Sıhhati Takibi, Lojistik ve Takip, Eser İnceleme ve daha birçok kullanım alanında kıymetlendirilmesi planlanıyor. Ayrıyeten ASUS’un temel sürdürülebilirlik prensibini benimseyecek ASUS NUC tahlilleri güç verimliliği yüksek ve dünyanın önde gelen etraf sertifikalarına sahip modellerden oluşacak.

ASUS ortak kar fikriyle yola çıkarak müşterileriyle bağ kurup onlara hizmetler sunarak uzun vadeli iş birlikleri kurmayı sürdürüyor. Şirket NUC müşterilerine sıkıntısız bir geçiş sunmaya öncelik veriyor ve gelecekte de mümkün olan en uygun servisi sunmaya kararlı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)