Bing Fotoğraf Oluşturucu, DALL-E 3 Takviyesi Sunmaya Başladı

Microsoft, geçtiğimiz hafta OpenAI’ın yeni DALL-E 3 yapay zeka sanat oluşturucusunun Bing Fotoğraf Oluşturucu’ya dahil edileceğini doğrulamıştı. Artık ise bu özellik artık tüm Bing kullanıcıları için mevcut durumda.

Bing’in yöneticilerinden biri ve yakın vakitte açıklanan yeni Windows ve Web Tecrübeleri takımının lideri Mikhail Parakhin, X hesabından DALL-E 3’ün Bing’de geniş çapta kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Bing grubunun yaptığı tek şey bu değil. Resmi Microsoft Bing blogu diğer bir sürüm notu güncellemesi yayınlayarak iş temalı Bing Chat Enterprise’ın artık Bing Fotoğraf Oluşturucu’ya da erişebildiğinden bahsetti.

Blog, Bing Fotoğraf Oluşturucu’yu sürdürerek bu özelliğin artık insanlara bir “fotoğrafın” yahut bir sanat yapıtının aslında üretken yapay zekalı sanat yaratıcısı tarafından yapılıp yapılmadığını öğrenmeleri için bir yol sağladığını söylüyor.

Ek olarak Bing Chat Enterprise, bu yazın başında standart Bing Chat’e eklenen görsel arama özelliğine artık erişebiliyor. Bu, işletme sürümünün kullanıcılarının artık bir fotoğraf yükleyip Bing Chat Enterprise’a fotoğraf ve daha fazlası hakkında sorular sorabileceği manasına geliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)