BÜYAK’ın Düzenlediği e-Founder Girişimcilik Doruğu 4 Kasım’da Gerçekleşecek

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından bu sene sekizincisi düzenlenecek Türkiye’nin en itibarı girişimcilik doruğu e-Founder bu sene 4 Kasım tarihinde Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek.

Ekosistemin önde gelen şirketlerinden dinleyeceğiniz sunumlarla girişimcilik dünyasının birbirinden farklı istikametlerinin kapılarını aralayacak, merak ettiklerinizi fark yaratmış girişimcilerden ve itibar sahibi yatırımcılardan öğrenebileceğiniz bir network tecrübesine sahip olacaksınız.

Türkiye’nin en büyük risk sermayesi şirketlerinden Boğaziçi Ventures’tan Kenan Çolpan, Missafir’den Mehmet Yüksel, Mizanplus’tan Harun Özdemir, Kunduz’dan Başar Başaran, Colendi’den Mihriban Ersin Tekmen, Keep Games’ten Efe Uygaç üzere alanında dev teşebbüslerin kurucularıyla tanışma fırsatını yakalayacak, case mülakatları ve yarışlarla desteklenmiş interaktif workshoplar sayesinde muhakkak bir hususa daha derinlemesine odaklanma imkanı bulacak ve girişimcilik konusundaki bakış açınızı geliştirme bahtını elde edeceksiniz.

Girişimcilik ekosisteminin derinliklerine bir seyahate çıkmak için bilet almayı ve ayrıntılar için takipte kalmayı unutmayın.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)