Call of Duty: Mobile 9. Dönem Başlıyor

Activision tarafından yapılan duyuru ile Call of Duty: Mobile 9. Sezon önümüzdeki hafta prestijiyle başlıyor. Görünüşe nazaran zombiler ile husumetimiz şimdi bitmemiş. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty Oyunları Game Pass Servisine Yakında Eklenecek Gibi


Yapılan resmi açıklama ile Call of Duty: Mobile 9. Dönem, yeni Devriye moduna ek olarak iki de zombi modu ile oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıntılar şöyle;

Call of Duty: Mobile 9. Dönem Bizlere Neler Sunacak?

İlk kere hem Klasik Zombi hem de Yaşayan Ölülerin Kuşatması, 4 Ekim’den itibaren indirilebilir olan Call of Duty: Mobile 9. Dönem: Mezarlık Devriyesi’ne geliyor. Korkutucu içeriklerle dolu hayli ürkütücü olan bu dönemde Call of Duty: Mobile oyuncuları, Cadılar Bayramı temalı Perili Hacienda haritasında yeni Devriye Modunu oynayabilecekler.

Call of Duty: Mobile – 9. Dönem: Mezarlık Devriyesi, yeni dönemde oyunculara, Büyücü Tabip – Ölümcül Tedavi, Demir – Bâtın Kaygı, Portnova – Espri Anlayışı yahut Misty – Keyfi Yerinde üzere operatörlerin yanı sıra Hafif Makineli CX-9, Üst Düzey Roket Fırlatıcı Avantajı, Silah Şablonları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty Puanları üzere yeni fiyatsız ve premium içeriklerle dönem boyunca eklenecek farklı sürprizlerin dâhil olduğu 50 kademeli birbirinden ürkütücü Savaş Bileti mükafatlarını kazanma fırsatı veriyor.

Android ve iOS’a gelecek Call of Duty: Mobile – 9. Dönem: Mezarlık Devriyesi için tüm ayrıntılar aşağıda:

  • Yeni Mod: Devriye – Birinci olarak Call of Duty: Vanguard’da yer alan Çok Oyunculu Devriye Modu, ele geçirme noktasının haritada daima hareket ettiği bir Kuvvetli Nokta çeşididir. Oyuncuların kadrolarına büyük puanlar kazandırması için ona ayak uydurmaları ve onunla birlikte hareket etmeleri gerekecek.
  • İki Zombi Modu – İki farklı Zombi Modu yesyeni güncellemelerle Call of Duty: Mobile’da birinci defa 9. Sezon’da görünecek. Yeni eklenen Roket sınıfıyla Shi No Numa haritasındaki klasik raund bazlı Zombi Modu ile daima hareket eden Yaşayan Ölülerin Kuşatması, yeni Kamuflaj Mükafatı ile Isolated haritasına geri dönüyor.

Call of Duty: Mobile – 9.Sezon: Mezarlık Devriyesi, lansmanda ve dönem boyunca mağazada yayınlanmak üzere yeni Dönem Gayretleri, Çekilişler, Temalı Aktifliklerin yanı sıra çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)