DLSS 2 Lamplighters League’e Geliyor

NVIDIA RTX oyuncuları, son vakitlerde ışın izlemeyi ve DLSS 3.5’i destekleyen Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini optimize eden Counter-Strike 2  ve ayrıyeten DLSS 2 ile sürat kazanan Mortal Kombat 1 gibi öne çıkan oyunlarla kusursuz bir performans sergiledi.

Ekim ayı LampLighters League için DLSS performans güncellemesi getiriyor. Bu haftanın RTX oyunları ortasında DESORDRE: A Puzzle Game Adventure, Deliver Us Mars, Lodestar ve Witchfire da yer alıyor.

Lamplighters League, DLSS 2 dayanağı ile GeForce RTX oyuncularına kusursuz bir birinci gün tecrübesi yaşatıyor.

Lamplighters League’in macera dolu dünyası özelinde sızmaya, çalmaya ve ateş etmeye hazır olun. Dünyanın dört bir yanındaki  heyecan verici bölgelerde gezin ve stratejik sıra tabanlı savaşta düşmanlarınızı alt edin. Kartlarınızı yanlışsız oynarsanız, tahminen de dünyayı kurtarabilirsiniz.

Shadowrun Trilogy  ve BATTLETECH‘in yaratıcıları Harebrained Schemes, oyuncularına, Banished Court isimli zalim bir tarikatın dünya egemenliğinin eşiğinde olduğu alternatif 1930’larda geçen orijinal bir dünya sunuyor. Bin yıl boyunca, bu şeytani birlik ile planları ortasında duran tek şey, Lamplighters League olarak bilinen bir küme kahraman alımdı. Eşsiz yeteneklere ve unutulmaz kişiliklere sahip uyumsuzlar ve haydutlarla dolu bir grup kurun ve gerçek vakitli casusluk, sıra tabanlı taktiksel savaş ve karakter odaklı macera ile entrikalarla dolu bir kıssanın karışımıyla Banished Court’u dünyanın öbür ucuna kadar kovalayın.

SHK Interactive’in DESORDRE: A Puzzle Game Adventure oyunu Haziran ayında DLSS 2 ile piyasaya sürüldü ve GeForce RTX oyuncularının, deneysel bir terapi programının modülü olarak atladıkları paralel dünyalarda daha süratli performans elde etmelerine yardımcı oldu. Ayrıca Puzzle Game Adventure,   Ağustos ayında ise dünyanın DLSS 3’e yükseltilen birinci Unreal Engine 5.2 oyunlarından biri oldu.

İşte bu haftanın öbür DLSS ile ilgili haberleri:

  • Deliver Us Mars, bir güncelleme ile NVIDIA Hybrid Ray Tracing Translucency özelliğini ekliyor, bu da gelişmiş yansıma ve kırılma efektlerini mümkün kılıyor. Oyun aslında DLSS 3, NVIDIA Reflex, ışın izleme yansımaları  ve ışın izleme gölgelerini destekliyor. Yeni RTX fragmanına kesinlikle göz atın.
  • Lodestar şimdi DLSS 2 ile oynanabilir.
  • Geçen hafta piyasaya sürülen Witchfire, GeForce RTX masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlarda DLSS 3 ve Reflex’i destekleyerek ortalama olarak 4K çözünürlükte performansı 2.3 katına çıkarıyor. İşte Bu yeni fragmanda onu ayrıntılıca görün.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)