Excalıbur counter- strıke 2 turnuvası’nda büyük mükafatın sahibi muhakkak oldu

EXCALIBUR COUNTER-STRIKE 2 TURNUVASI’NDA 

BÜYÜK MÜKAFATIN SAHİBİ BELİRLİ OLDU!

 

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın güç ve performans bilgisayarı markası Excalibur ve Intel’in katkılarıyla düzenlenen Counter-Strike 2 Turnuvası’nda büyük final gerçekleşti. Kıyasıya çabaların yaşandığı Excalibur CS2 Turnuvası’nda finale yükselen Ahmet Cüneyd ‘Hatex’ Baş ve Bilgihan ‘Depact’ Ayaz ortasında gerçekleşen büyük final gayretinde büyük mükafatın sahibi Bilgihan ‘Depact’ Ayaz oldu. 

 

Excalibur ve Intel’in katkılarıyla düzenlenen Excalibur CS2 Turnuvası, oyunseverlerin tozu dumana kattığı, heyecan verici “Aim Show”ların eksik olmadığı ve tüm rakiplerin alandan “Ace” yapılarak silindiği efsane maçlarla son buldu. Ahmet Cüneyd ‘Hatex’ Baş ve Bilgihan ‘Depact’ Ayaz arasında gerçekleşen Excalibur CS2 Turnuvası, oyunseverlere büyüleyici bir turnuva süreci yaşattı. İzleyiciler, yüksek tempolu, aksiyonun dinmek bilmediği gayretler esnasında, oyun heyecanının ateşini derinden hissetme bahtını yakaladı. Twitch yayıncısı Davet ‘Hype’ Ergün ve Özgür ‘Root’ Alagül’ün coşku dolu sunumlarıyla canlı yayınlanan karşılaşmayı binlerce oyunsever takip etti. Birincinin Excalibur G870 Laptop, ikincinin Excalibur G770 Laptop ve üçüncünün Excalibur 23.8” Monitör ve oyuncu kulaklığı kazandığı turnuvada birinci olan isim Bilgihan ‘Depact’ Ayaz oldu. 

 

Kıyasıya Gayretin Akabinde Kazanan Belirli Oldu

 

Oyun tutkunlarının ağır ilgi gösterdiği Excalibur CS2 Turnuvası’nın final maçı güçlü uğraşların akabinde son buldu. Davet ‘Hype’ Ergün’ün kanalında Özgür ‘Root’ Alagül’ün sunumu ile binlerce izleyicinin önünde başlayan müsabaka, Ahmet Cüneyd ‘Hatex’ Baş ve Bilgihan ‘Depact’ Ayaz arasında nefes kesen bir çaba ile yaşandı. Birinci maç, tansiyonu doruk noktaya taşıyan bir başlangıçla başladı. Bilgihan ‘Depact’ Ayaz, rakiplerine karşı yavuz atılımlar yaparken, Cüneyt ‘Hatex’ Baş direniş gösterdi. Birinci maçın 13-9’luk skorla sona ermesiyle, Bilgihan ‘Depact’ Ayaz’ın birinci zaferini işaret etti. İkinci maç, her iki rakibin de birbirine üstünlük kurma çabasını yansıtarak devam etti. Skorlar sık sık eşitlenirken, Bilgihan ‘Depact’ Ayaz, son anlarda gösterdiği üstünlükle bir adım öne geçerek liderliğini sürdürdü. İzleyicilerin gözlerini kırpmadan takip ettiği gayrette üçüncü maç, Bilgihan ‘Depact’ Ayaz’ın üstünlüğüne karşı direnç gösteren Ahmet Cüneyt ‘Hatex’ Baş’ın skoru 13-10’a getirmesiyle devam etti. İzleyicilerin nefeslerini tuttuğu dördüncü maçta, Bilgihan ‘Depact’ Ayaz, zaferi garantileme ismine büyük bir adım attı. Sarsıcı çatışmalar, stratejik atılımlar ve his yüklü anlarla dolu geçen uğraş, 13-10 skoruyla sona erdi ve Bilgihan ‘Depact’ Ayaz, turnuvadaki üstünlüğünü ilan etti.

 

BO5 formatındaki bu çabada Bilgihan ‘Depact’ Ayaz, genel skorda Ahmet Cüneyt ‘Hatex’ Baş’ı 3-1 yenerek zafere ulaştı. Oyuncular, izleyiciler ve tüm CS2 hayranları Excalibur ve Intel katkılarıyla düzenlenen turnuvanın epik finali ile birlikte unutulmaz bir tecrübe yaşadı. Ahmet Cüneyt ‘Hatex’ Baş, turnuvayı ikinci olarak tamamlayarak Excalibur G770 Laptop mükafatını kazanırken, finalin kupayı kaldıran tarafı olan Bilgihan ‘Depact’ Ayaz, Excalibur G870 laptop kazanarak şampiyonluk kupasına sahip oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)