Futbolun Yeni Adresi, EA SPORTS FC 24’ün Çıkışıyla Birlikte Yine Tariflendi!

EA SPORTS FC 24, HyperMotionV teknolojisi ile sağlanan gerçekçi hareketler, Opta tarafından optimize edilen PlayStyles ve geliştirilmiş Frostbite Motoru ile şimdiye kadar yaratılmış en özgün futbol tecrübesini sunuyor.

Electronic Arts, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını yapan EA SPORTS FC 24’ün dünya çapındaki lansmanını kutluyor! EA SPORTS FC 24 platformlar ortası online oyun imkanı** sayesinde, oyunu hangi platformda oynadığınız fark etmeden öbür FC 24 oyuncularıyla alana çıkabilmenize imkan tanıyor.

EA SPORTS FC Kıdemli Lider Yardımcısı ve Genel Müdürü Nick Wlodyka, “Bugün, futbolun yeni adresinin hayranlarını EA SPORTS FC ile kulübe katılmaya davet ettiğimiz bir dönüm noktasıdır.” dedi. “FC 24 gelişiminin kalbinde yer alan yenilik, özgünlüğe olan bağlılıkla birleştiğinde kapsamlı, gerçekçi ve her şeyden evvel taraftarlarımızın merkezinde olduğu bir topluluk yaratan eşsiz bir futbol tecrübesi sunuyor.”

EA SPORTS FC 24’ün lansmanı, bu hafta başında gerçekleşen EA SPORTS FC Mobile’ın lansmanıyla birebir vakte denk geliyor ve her iki oyun da, görüntü oyunlarıyla desteklenen yeni ve özgün futbol tecrübeleri yaratıp büyütecek EA SPORTS FC platformunun temelini atıyor. EA SPORTS FC’nin en son gayesi, konsol, taşınabilir, çevrimiçi ve e-spor eserleri aracılığıyla 1 milyar global hayrana ulaşmak; interaktif futbolu tanımlamada 30 yıllık bir geçmişe sahip olmak ve kapsayıcılık, yenilikçilik ve özgünlük üzerine şurası, taraftarların öncelikli olduğu bir geleceğe liderlik etmek.

EA SPORTS FC 24‘teki rakipsiz özgünlük, LALIGA EA SPORTS, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, CONMEBOL Libertadores, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Bayanlar Şampiyonlar Ligi ve Barclays Bayanlar Muhteşem Ligi ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki en büyük kulüp ve liglerden oyuncu takımını bir ortaya getiriyor.

EA SPORTS FC Marka Lider Yardımcısı David Jackson, “EA SPORTS FC 24, interaktif futbolun bugüne kadarki en büyük tabiridir ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarları, favori kulüpler ve futbolcular ile daha evvel hiç olmadığı biçimde buluşturacak.” dedi ve ekledi: “19.000 sportmen, 700’den fazla ekip ve 30’dan fazla ligle birlikte, EA SPORTS FC markası altında yeni bir periyoda, gibisi görülmemiş bir özgünlükle giriyoruz.”

 

Kulübe Katılın ve EA SPORTS FC Kurucu Statüsü Kazanın

1 Kasım 2023’e kadar EA SPORTS FC 24 oynayan oyuncular, FC Kurucusu*** olacak ve özel açılış ekranları, oyun içi görsel eklentiler ve Founder Evolution tecrübesi de dahil olmak üzere Ultimate Team’deki özel gayeler ve vazifeler üzere avantajlardan yararlanabilecekler. Bu tek seferlik, başlangıç heyecanının bir modülü olarak FC Kurucusu statüsüne ulaşma talihiyle, EA SPORTS FC’nin sunduğu büyük imkanların kilidini açmaya hazırlanın!

 

EA SPORTS FC 24’e Güç Veren Üçlü Teknoloji

EA SPORTS FC 24, dünya çapındaki futbol hayranları için yeni bir çağ açmak emeliyle, özgün ve gerçek bir futbol tecrübesi yaratmak üzere kol kola işleyen üç teknolojiyle güçlendirilmiştir. Gerçekçilikte bugüne kadarki en büyük sıçramayı gerçekleştiren HyperMotionV*, 180’den fazla üst seviye maçın hacimsel datalarını kullanarak gerçek futbolun akışkanlığını aktarıyor. Gerçek dünyadaki Opta dataları ve başka kaynaklardan alınan bilgilerle optimize edilen Oyun Tarzları  (PlayStyles), oyuncuları özel kılan yeteneklerini öne çıkarmak için genel reytinglerin ötesine geçerek atletlere gibisi görülmemiş bir boyut getiriyor. Geliştirilmiş Frostbite motoru, oyundaki her anın futbola daha çok benzemesi ve hissettirmesi için en ince detayları işliyor.

 

Ultimate Team Fevkalâde Yetenekler, Eşsiz Seçimler ve Devrimsel Gelişmeler Getiriyor

Kadın futbolu, altı yeni lig ve yeni takım oluşturma fırsatlarıyla dolu bir dünya sunarak, bir yılda Ultimate Team’e gelen en büyük yenilik oldu. 19.000’den fazla lisanslı oyuncudan oluşan yetenek havuzuyla, kulübünüze ekleyebileceğiniz ve kadronuzu oluşturabileceğiniz yeni İKONLAR, Kahramanlar ve erkek ve bayan futbolunun üst seviye yetenekleri futbol fanatiklerine eşsiz bir ekip kurma imkanı sunuyor.

Kadronuzu sevdiğiniz futbolcuların etrafında oluşturmanın yeni bir yolu olan Ultimate Team Evolutions aracılığıyla, kulübünüzdeki oyuncular birinci kere geliştirilebilir bir halde sunuluyor. Evolutions kriterlerine uyan oyuncuları seçerek ferdi hünerlerini, Oyun Tarzlarını ve genel derecelendirmelerini geliştirmek için bir dizi maksadı tamamlayabiliyorsunuz.

 

Kariyer Modunda Takımınıza Liderlik Edin

EA SPORTS FC 24, bir menajer olarak kulübünüzün ideolojisini tanımlamaktan, bir oyuncu olarak alanda tam olarak nasıl oynayacağınızı seçmeye kadar, Menajer Mesleği ve Oyuncu Kariyeri’nin mevcut olduğu Kariyer modunda, kendi futbol öykülerinizi yaratmanıza imkan tanıyor.

Oyuncu Mesleğindeki başarılarınızı prestijli Ballon d’Or’un eklenmesiyle kutlayarak yeni bir kupa ekleyebiliyorsunuz. Yönetici Mesleği ise, tüm kıymetli kulüp kararlarına dahil olmanızı sağlamak için iki yeni ögesi (Taktik Vizyon ve Antrenörler) bir ortaya getiren bir Toplam İdare Sistemi sunuyor.

 

Sahada Keşfedilecek Daha Fazla Öğe

EA SPORTS FC 24 ile birlikte bu yıl gelen bir yenilik olarak Kulüpler, Ortak Oyun Dönemi, VOLTA FOOTBALL ve Ultimate Team Co-Op oyun imkanı da dahil olmak üzere tüm çok oyunculu çevrimiçi modlarda platformlar ortası oynama** özelliği geliyor.

*HyperMotionV teknolojisi sadece PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC sürümlerinde mevcuttur.

**Platformlar ortası oyun imkanı, birebir jenerasyon platformlarda, muhakkak modlarda bulunmaktadır. Çapraz oyun özelliği oyunun Nintendo Switch sürümünde mevcut değildir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)