Gmail Emoji Reaksiyonları Ekim Sonunda Mobile ve Masaüstüne Geliyor

Google, Gmail masaüstü web sitesinde ve taşınabilir uygulamalarında emoji yansıları gönderme dayanağı sunmaya hazırlanıyor. Söylentilerin akabinde şirket, emoji yansıları özelliğinin Ekim sonunda kullanıcılarla buluşturulacağını duyurdu.

Google blog yazısında şunları tabir ediyor: “Bu aydan itibaren, ferdî Gmail hesabına sahip olanlar taşınabilir ve masaüstü aygıtlarında iletilerinin altında bir gülen yüz simgesi görecekler. Menüden bir emoji seçmek için üzerine tıklayın, akabinde göndermek için bir emojiye dokunmanız kâfi. Yahut diğer bir alıcı zati eksiksiz emojiyle karşılık verdiyse, üzerine tıklamanız kâfi.”

Google, emoji yansısı içeren bir Gmail e-postası alırsanız ve bunu Microsoft Outlook üzere öteki bir e-posta istemcisinde alırsanız, hem bildirisi hem de emoji yansısını farklı e-postalarda alacağınızın altını çiziyor.

Öte yandan şirket, Google E-Tablolar yorumlarına emoji yansıları ekleyeceğini aslında duyurdu. Hasebiyle tıpkı çeşit takviyesi Gmail mesajları için eklemek çok kolay görünüyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)