Huawei “Light Up Your Rings” Yarışı Dijital Madalyalarla Yayında

Huawei’nin “Light Up Your Rings” global aktifliği, kullanıcıları her gün daha yeterli bir sıhhat için motive etmek gayesiyle Fashion Forward giyilebilir eser lansmanına paralel olarak Huawei akıllı saatlerinde ve HUAWEI Sıhhat Uygulamasında resmi olarak yayına girdi. Aktiflik için 16 Ekim – 12 Kasım 2023 tarihleri ortasında sürecek.

HUAWEI Giyilebilir Eser Elçileri Sir Mo Farah ve Pamela Reif ile birlikte başlatılan Light Up Your Rings, kullanıcılara daha sağlıklı ve zinde olma seyahatine çıkmaları için ilham vermek üzere özel meydan okumalar ve fitness içerikleri sunuyor.

16 Ekim 2023’ten itibaren “Light Up Your Rings”, Avrupa, Latin Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu Afrika’daki 20 ülkeden kullanıcıları Aktivite Halkalarını dengeli bir biçimde tamamlamaya ve seyahatlerini paylaşmaya davet ediyor.

Kullanıcılar, en yeni HUAWEI WATCH GT 4 serisi ve HUAWEI WATCH 4 serisi üzere Huawei akıllı saatlerinde yahut HUAWEI Sıhhat Uygulaması aracılığıyla Aktivite Halkalarına birinci defa eriştiklerinde günlük amaçlar belirlendikten sonra, üç halkayı da tamamlamak bir Harika Gün verir ve 5 Kusursuz Gün, kullanıcılara Etkin Hafta Madalyası kazandırır. Faal Hafta Madalyası, daha sonra Huawei akıllı saatlerinde sergilenerek Light Up Your Rings aracılığıyla daha sağlıklı ve zinde olma konusundaki kararlılıklarını gösterebilirler.

  • Adım 1: HUAWEI Health uygulamasını indirin ve HUAWEI ID ile kaydolun.
  • Adım 2: Uygulama içerisinde sıhhat maksadınızı belirleyin.
  • Adım 3: Her hafta, Pazartesi’den Pazar’a kadar, 5 gün halkalarınızı tamamlayın.
  • Adım 4: 5 günlük çabayı muvaffakiyetle tamamladığınız için itibarlı e-Madalya kazanın.
  • Adım 5: 4 haftanın sonunda en az 3 defa kazandığınız Faal Hafta madalyanızın ekran imgesini HUAWEI Topluluk sitesinde paylaşın. HUAWEI WATCH GT 4’te geçerli 500 TL indirim kuponunu kazanın. 
  • Adım 6: Günlük ya da haftalık spor rutininizin yahut değerli spor ipuçlarını en az 150 söz ile yeni bir başlıkta #SportsForward etiketiyle paylaşın. Arkadaşınız, eşiniz yahut spor arkadaşınıza HUAWE WATCH Fit küçük armağanı kazandırın.

Huawei’nin en yeni ve itibarlı akıllı saati Watch GT 4 serisi 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla ve

1.199 TL kıymetinde FreeBuds SE 2, 799 TL pahasında ekstra 1 yıl uzatılmış garanti ikramlarıyla satışa sunuluyor. 500 TL indirimli ekstra kayış ve 3 ay vade farksız taksit fırsatı sadece Huawei Online Mağaza’da.

İndirim kuponları:

  • AGT4PR600MS – 600 TL Kupon 46MM Metal & 41MM Silver için geçerli
  • AGT4PR450G – 450 TL kupon 41MM Gold için geçerli
  • AGT4PR300 – 300 TL Kupon öbür tüm renklerde geçerli

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)