HUAWEI WATCH GT 4 Hepsiburada’da Siparişe Açılıyor

HUAWEI’nin teknoloji ve stili birleştiren yeni amiral gemisi HUAWEI WATCH GT 4 Hepsiburada’da 27 Eylül tarihinde siparişe açılıyor. Teknolojiyi yakından takip edenlerin merakla beklediği HUAWEI WATCH GT 4 Serisi, lansman devri boyunca özel fırsatlarla satın alınabilecek. 

 

HUAWEI’nin teknoloji ve tarzı birleştiren yeni akıllı saati HUAWEI WATCH GT 4 Serisi, Hepsiburada’da 27 Eylül tarihinde siparişe açılıyor. Lansman periyoduna özel 500 TL Hepsipara ve kayış armağanı; Hepsiburada limitiyle peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla Hepsiburada’dan satın alınabilecek HUAWEI WATCH GT 4, tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle akıllı saat kullanıcılarının vazgeçilmezi olacak. 

 

Galerisinde 25.000’den fazla saat kadranı bulunan HUAWEI WATCH GT 4, farklı tarzlara, kişiliklere ve durumlara ahenk sağlayacak kadar çok istikametli bir akıllı saat olma özelliğini taşıyor. Kullanıcılar galeride bulunan 25.000’den fazla saat kadranından istediklerini seçerek farklı dizaynları deneyimleyebiliyor. Kullanıcıların sıhhatlerini daha şuurlu yönetebilmeleri için üstün özelliklerle donatılmış HUAWEI WATCH GT 4’te, PPG Aritmi Tahlili, Menstrüel Döngü İdaresi 3.0 ve Uyku Nefes Farkındalığı olmak üzere faal sıhhat idaresi algısını tekrar şekillendirecek üç değerli özellik bulunuyor. HUAWEI WATCH GT 4, sporu bir ömür biçimi haline getirmiş kullanıcılar için de ülkü olmanın yanı sıra TruSeenTM 5.5+ sıhhat göstergesi izleme teknolojisini geliştirdi. Sonuç olarak kullanıcılar, dinamik aktiviteler (örn. koşu, ip atlama) yahut düşük sıcaklıktaki ortamlarda bile kalp sıhhatlerini daha yanlışsız bir formda okuyabiliyor.

 

HUAWEI WATCH GT 4 Hepsiburada’da bayan ve erkeklere özel toplamda yedi modeliyle sunulmaya hazırlanıyor. Lansmana özel kayış hediyesi, satış periyodunda 500 TL Hepsipara avantajı, satış devrinde yarın kapında hizmeti, Hepsiburada Premium’a özel kargo parasız fırsatı ve Hepsiburada satıcı güvencesi avantajlarıyla HUAWEI WATCH GT 4 Hepsiburada’da kullanıcıları bekliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)