HUAWEI WATCH GT 4 Serisi, Türkiye’de Satışa Sunuldu

HUAWEI bugün, HUAWEI WATCH GT 4 Serisi akıllı saatlerini Türkiye’de satışa sundu. HUAWEI, WATCH GT amiral gemisi serisinin en yeni kuşağı olan ve güçlü sıhhat ve fitness fonksiyonları ile yükseltilmiş tasarım özellikleri sunan HUAWEI WATCH GT 4’ü duyurdu. Akıllı saat tıpkı vakitte HUAWEI’nin giyilebilir teknolojisine yönelik yeni ‘Fashion Forward’ konseptinin bir modülü olarak teknoloji ve moda entegrasyonunu bir üst düzeye taşıyor ve kullanıcıların tarzlarından ödün vermeden sıhhat ve spor seyahatlerini kişiselleştirmelerini sağlıyor. Kullanıcılar HUAWEI WATCH GT 4 Serisinin tüm özelliklerinden yararlanmanın yanı sıra, çarpıcı sekizgen çerçeve tasarımı yahut şık kolye dizaynından birini seçerek şık estetiğinin de tadını çıkarabilirler.

HUAWEI WATCH GT Serisi, başlangıcından bu yana “Grand Tourer” isminin ruhuna sadık kaldı ve daima olarak güçlü özelliklere sahip yüksek güvenilirlikli amiral gemisi akıllı saatler ortaya koydu. En yeni HUAWEI WATCH GT 4, akıllı saat tecrübesinde bir yükseltme arayan kullanıcılar için gelişmiş spor ve sıhhat özelliklerinin yanı sıra yenilikçi tasarım sunarak bu ruhu sürdürüyor.

 

Geleneksel Zanaatkârlık Çağdaş Trendlerle Birleşiyor

HUAWEI WATCH GT 4, seleflerinin çağdaş geometrik estetiğini korurken yaratıcı tasarım öğeleri sunarak klasik GT Serisi dizaynlarından cesaretli bir adım atıyor. Saatin iki tasarım varyasyonu bulunuyor: HUAWEI WATCH GT 4 46mm, güçlü ve sağlam bir gövdeye sahip çarpıcı bir Sekizgen dizayna sahip ve HUAWEI WATCH GT 4 41mm, gösterişli mücevher kesimlerini andıracak biçimde tasarlanmış şık kolye dizaynına sahip.

HUAWEI WATCH GT 4, farklı tarzlara, kişiliklere ve durumlara uyacak kadar çok taraflı ve 8 farklı renk seçeneğine sahip. 46 mm klasik entegre çelik bilezik, kahverengi deri kayış ve dinamik yağmur ormanı yeşili GMT ve siyah kauçuk kayış modellerinden sofistike 41 mm çift tonlu piyano tuşlu bilezik ve mücevherlerden ilham alan Milanese bilezik ile beyaz deri kayış çeşitlerine kadar, kullanıcılar kendi tarzlarını bulabilir. Kullanıcılar saat kadranını ömür usullerine ve beğenilerine nazaran özelleştirebilirler. Bu da yetmezse, kullanıcılar galeride bulunan 25.000’den fazla saat kadranından istediklerini seçebilir ve farklı dizaynlarını deneyebilirler.

 

Aktif Sıhhat İdaresi Algısını Yine Şekillendirecek Üç Sıhhat Özelliği

HUAWEI’in yeni Fashion Forward konseptinin bir kesimi olarak HUAWEI, her kullanıcının şıklığını korurken sıhhat idaresini ileriye taşıyabileceğine inanıyor. HUAWEI WATCH GT 4, PPG Aritmi Tahlili, Menstrüel Döngü İdaresi 3.0 ve Uyku Nefes Farkındalığı olmak üzere üç kıymetli özellik ekliyor.

HUAWEI WATCH GT 4, 8 yılı aşkın kümülatif Ar-Ge ile HUAWEI’ye has derin öğrenme usulüne dayanan çok kanallı bir sinyal geliştirme algoritması içeren TruSeenTM 5.5+ sıhhat göstergesi izleme teknolojisini geliştirdi. Sonuç olarak kullanıcılar, dinamik aktiviteler de (örn. koşu, ip atlama) bile kalp sıhhatlerini daha gerçek bir biçimde okuyabiliyor.

Artık 3.0 sürümünde olan HUAWEI GT 4’ün Uyku İzleme özelliği, kullanıcılara uyku döngüleri hakkında kapsamlı bir anlayış kazandırıyor ve uyku alışkanlıklarını ayarlamalarına yardımcı oluyor. Buna, uyku sırasında teneffüs düzensizliklerini tarayan ve kullanıcıya uyku sırasında teneffüs sıhhati hakkında ek bilgi veren bir Uyku Nefes Farkındalığı özelliği de dahil edildi.

Saat ayrıyeten, adet periyotlarını kestirim etmek için uyku sırasındaki kalp atış suratı, beden ısısı, nefes alma suratı ve daha fazlası üzere kullanıcının fizyolojik göstergelerini akıllı bir biçimde tahlil eden ve öğrenen geliştirilmiş bir Adet Döngüsü İdaresi 3.0 özelliğine sahip. Bu, sistemsiz döngülerle çaba eden birçok şahsa yarar sağlayabilir ve döngünün kıymetli noktalarında ömür stili değişiklikleri yapmaları için onları evvelce uyarabilir. 

 

Yeni Fitness Özellikleri ile Elinizden Gelenin En Uygununu Yapın 

HUAWEI WATCH GT 4, yeni TruSeen 5.5+ teknolojisi ile daha yeterli hale getirilen geliştirilmiş Aktivite Halkaları, yesyeni Stay Fit uygulaması ve yükseltilmiş GNSS takibi sunarak akıllı saat fitness tecrübesini de dönüştürüyor.

Kullanıcılar günlük fitness istatistiklerini (yakılan kalori, idman müddeti ve ayakta dururken yapılan aktivite) bir bakışta gösteren geliştirilmiş Aktivite Halkaları sayesinde günlük fitness aktivitelerini takip edebilir. Kullanıcıları bir günde üç halkayı da tamamlamaya teşvik etmek için bu özellik, yeni fitness kilometre taşlarına ulaşan ve rekorlar kıran kullanıcıları ödüllendiren bir madalya sistemiyle birlikte geliyor. Bunun da ötesinde, kullanıcılar artık padel ve hatta espor üzere tanınan sporları da içeren 100’den fazla Spor moduna erişebilecek ve etkin kalmayı her zamankinden daha kolay hale getirecek.

HUAWEI WATCH GT 4 Serisi, bir kalori idaresi uygulaması olan Stay Fit’i sunan birinci HUAWEI akıllı saat serisi. Stay Fit, kullanıcıların kalori alımlarını yönetmelerine yardımcı olmak için gerçek vakitli sıhhat bilgilerini kullanarak daha güzel kilo idaresi için bedenlerinin gereksinimlerine nazaran uyarlanmış bütünsel teklifler sunar. Ayrıyeten, sinyal alımını engelleyebilecek yapısal olarak ağır kentlerde koşarken bile pozisyonlandırma doğruluğunu evvelki sürümlere kıyasla %30 artıran yükseltilmiş çift bantlı beş sistemli yüksek hassasiyetli GNSS sistemi sunuyor. 

 Bileğinizdeki Kullanışlı ve Akıllı Bir Ömür Şekli Arkadaşı 

Hepsinden değerlisi akıllı saat, yesyeni başlatıcısı, süratli iletileşme ve cevapların yanı sıra müzik, navigasyon ve daha fazlasına erişmek için aktifleştirilen üçüncü taraf uygulamaları üzere ek özelliklerle kullanıcının rahatlığını ve ömür stilini optimize ediyor. Daha da kıymetlisi, akıllı saat kullanıcılara 2 haftaya kadar pil ömrü sunarak birçok ana akım saatin pil gücünü geride bırakıyor. 

Tüm bu heyecan verici özellikleri kaçırmaktan korkanlar için güzel haber ise HUAWEI WATCH GT 4’ün tüm iOS ve Android aygıtlara bağlanabilmesi.

HUAWEI’nin yeni tanıttığı Watch GT 4 Serisi akıllı saatler, Türkiye’de HUAWEI Online Mağaza üzerinden lansman kampanyasıyla 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli AGT4PR300 kodu kullanılarak 300 TL kupon indiriminin yanında 500 TL de sepet indirimi sağlanıyor. Birebir vakitte yanlarında 700 TL pahasında 1 yıl uzatılmış garanti ve 999 TL kıymetinde deri kayış armağan ediliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)