HUAWEI Watch Ultimate, HUAWEI Online Mağazası’nda ön satışa sunuldu

Huawei, en yeni akıllı saati HUAWEI WATCH Ultimate’ın Türkiye’de ön satışa sunulduğunu duyurdu. Orijinal amiral gemisi akıllı saat, Huawei’nin giyilebilir eserleri ortasında teknoloji ve tasarım inovasyonunun doruğunu temsil ediyor. Şık bir formda inşa edilen ve ustalıkla tasarlanan akıllı saat, son teknoloji özelliklerle doludur ve mükemmelliğe giden kendi yollarını çizmek isteyen yavuz kullanıcılar için üretildi.

HUAWEI WATCH Ultimate, üst seviye saatler için en âlâ seçim olmasını sağlayan şık estetiğe ve dokuya sahip yeni bir gereç olan yenilikçi zirkonyum bazlı sıvı metal gereç kasa ile üretildi. Ekseriyetle klâsik, lüks saatler için kullanılan bu materyal birinci sefer bir akıllı saatte kullanılıyor. Paslanmaz çelikten 4,5 kat daha güçlü ve 2,5 kat daha sert olması üzere eşsiz özellikleriyle, yüksek sıcaklık şartlarında deformasyona karşı direnç gösterirken, yüksek kaliteli metalik bir parlaklığa sahiptir ve bu da onu kayalık topraklara, sıcak çöllere, lüks akşam yemeklerine ve günlük kullanım için yanınızda götürebileceğiniz kadar sağlam hale getiriyor.

HUAWEI WATCH Ultimate Okyanus Mavisi, yabanî denizlerin gücünü somutlaştırmak için üretildi. Uçsuz bucaksız okyanusları anımsatan koyu mavi nano-teknoloji seramik çerçevesi ile bu sürüm, deniz sporlarını sevenler için mükemmel bir model. HUAWEI WATCH Ultimate Keşif Siyahı ise açık havayı seven ve konfor alanlarını terk eden bahadır ruhlar için yaratıldı. Hafif, obsidyen gövdesi, takimetreye sahip tek modül nano-teknoloji seramik halkadan yapıldı.

Her iki renge özel saat kadranları, sırasıyla 24 saat dilimindeki 24 büyük kentin saatini gösteriyor. Bu özellik, iş profesyonellerinin nerede olurlarsa olsunlar vakti zahmetsizce ve sezgisel olarak takip etmelerini sağlıyor. Ruh halinize, etkinliğinize yahut kıyafetinize bağlı olarak birinci sınıf görünümlü saat kadranı dizaynları ve fonksiyonel üretkenlik merkezli saat kadranları ortasında geçiş yapabilirsiniz.

HUAWEI WATCH Ultimate ayrıyeten, büsbütün lamine edilmiş ve aşınmaya güçlü yüksek dirençli safir cam kapaklı ince fakat esnek AMOLED panele sahip. HUAWEI WATCH Ultimate Okyanus Mavisi’nin kayışı, paslanmaz çelikten iki kat daha güçlü ve çok daha hafif titanyum alaşımdan üretildi. Her iki saat rengi de eşsiz Hidrojenlenmiş Nitril Kauçuk (HNBR) kayışla birlikte geliyor. Daha fazla rahatlık için, her iki HUAWEI WATCH Ultimate akıllı saat de klâsik bir üst seviye saatin tasarım tarzını benimseyen üç düğmeye sahip: Her biri farklı misyonlara adanmış 3D Döner Taç, Fonksiyon düğmesi ve Yardım düğmesi.

Geliştirilmiş dalış özellikleriyle daha derine gidin  

HUAWEI WATCH Ultimate, ana akım akıllı saatlerde gibisi görülmemiş bir muvaffakiyet olan ses özellikleriyle donatılırken 100 metre dalış düzeyinde suya dayanıklılık özelliklerini destekleyerek akıllı saat sanayisinin suya dayanıklılık performansı standardını yine tanımlıyor. Suya sağlam 16 yapıya sahip patentli tasarımı, HUAWEI WATCH Ultimate’ın çok derin deniz basıncına dayanmasını sağlıyor. Saat, ISO 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış ekipmanı standardı testlerinden muvaffakiyetle geçti ve 24 saat boyunca 110 metre derinliğe daldırılabilir.

Dalış Modu ise cümbüş hedefli tüplü dalış, teknik tüplü dalış ve hür dalış üzere 4 farklı dalış modu ortasından seçim yapmanızı sağlayarak hür dalış ayarlarınızı, GF (Gradyan Faktörü) bedelinizi ölçer yahut imajlar. Saat, dalış datalarını daima izlemek için denenmiş ve test edilmiş Bühlmann dekompresyon algoritmasını kullanır ve gerçek vakitli ortama dayalı teklifler sunar. Ayrıyeten 20’den fazla hatırlatıcı ayarlanarak dalış planlarının düzenlenmesi kolaylaştırılabilir.

Çok taraflı açık hava macera yetenekleri ile yeni bilinmeyenlerle yüzleşin 

Açık hava macerası günler sürebilir, bu da bir akıllı saatin uzun ömürlü pil ömrünü gerektirir. HUAWEI WATCH Ultimate, açık hava macerasına hasret duyan tüketicilerin talebini karşılamak için, açık hava sporlarının hissini ve atmosferini yine yaratmak için özel olarak tasarlanmış yesyeni bir Keşif Modu kullanıyor. Bu özellik, her yerde açık hava macerası arayanlar için bir zevktir ve çölde off-road, kamp ve yürüyüş üzere senaryolarda çeşitli keşif muhtaçlıklarını karşılayacaktır.

Hassas Çift Frekanslı Beş Sistemli GNSS pozisyonlandırma özellikleriyle, profesyonel açık hava keşif datalarının görüntülenmesini, kan oksijen ölçümünü, açık hava macera araçlarının sağlanmasını ve daha fazlasını destekliyor. Saat, kullanıcının idman yörüngesini işaretleme noktalarıyla hakikat bir formda kaydederek maceracıların başlangıç noktasına yahut evvelki rastgele bir pozisyona kolaylıkla dönmesini sağlar ve işaretli noktalarda yahut kaydedilen idman yörüngelerinde hassas gezinmeyi dayanaklar.

Bileğinizde sıhhat hizmeti: Kullanışlı, profesyonel ve kapsamlı

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei’nin en profesyonel ve kapsamlı sıhhat idaresi paketini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için güçlendiren bu paket, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG tahlili, sistemsiz kalp atış suratı bildirimi, damar sertliği riski için gerçek tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve gerilim izleme özelliklerini içeriyor.

Üstün pil ömrüne sahip her iki model de kullanıcıların 2 haftalık pil ömrünün keyfini çıkarabilecekleri yüksek süratli şarjı destekliyor. Akıllı saatin pili bittiğinde, yeni gelişmiş kablosuz süratli şarj sistemi 60 dakika içinde büsbütün şarj olmasını ve 10 dakika içinde %25 şarj olmasını sağlıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, bileğinizde daha akıllı bir tecrübe için Bluetooth aramaları, süratli karşılıklar, dağıtılmış teknolojinin yanı sıra müzik çalma, hatırlatıcılar ve hem Android hem de iOS aygıtlarını destekleyen farklı akıllı telefonlar ortasında geniş uyumluluğu destekleyerek en üst seviye akıllı ömür özelliklerini de getiriyor.

Huawei Watch Ultimate saatlerin Okyanus Mavisi 18.999 TL, Keşif Siyahı 15.999 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinde ön siparişe açıldı. Okyanus Mavisi için 700 TL sepet Ön sipariş kampanyasında Huawei 1 yıllık uzatılmış Garanti ile akıllı saatlerin Garanti ömrünü 3 yıla çıkartırken ayrıyeten yanında fiyatsız olarak Huawei FreeBuds 5i ikram ediyor. Okyanus Mavisi için 700 TL sepet indirimi, Keşif Siyahı modeli için sepette 500 TL indirim fırsatına ek olarak 500 TL pahasındaki indirim kuponu da kullanılabilir: AULTIMATE500HW.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)