HyperX, Clutch Gladiate Kablolu Kumanda ile konsol Aksesuar Serisini Genişletiyor

PC platformunda çalışan ve Xbox konsolları için özel olarak üretilen yeni HyperX Clutch Gladiate kablolu oyun kumandası oyun tecrübenize renk katacak.

HP’nin oyun ve espor alanında öncü markası olan oyun etraf üniteleri üreticisi HyperX, Xbox konsolları için HyperX Clutch Gladiate Kablolu Oyun Kumandasının satışa çıktığını duyurdu. Sıkı Xbox oyuncuları için tasarlanan yeni Clutch Gladiate, uzun müddet oyun oynayanlar için konfor ve rahat bir denetim sunuyor.

HyperX bulut ve konsol oyunları küresel kategori müdürü Aurelius Martinez, “HyperX’in Xbox aksesuarları yelpazesi, konsol oyuncularının oyun tecrübesini geliştirmek için tasarlandı. Yeni HyperX Clutch Gladiate, oyuncuları aksiyonun içine çektiği üzere daha fazla ferdileştirme ve denetim sunuyor” dedi.

Yeni konfor, performans ve denetim düzeyleri sunan Clutch Gladiate Kablolu Oyun Kumandası, çift tetik kilidi ve tekrar atanabilir art düğmeleriyle kişiselleştirilebilir bir oyun tecrübesi sağlıyor. İki pozisyonlu tetik kilidi, kullanıcıların tetiğe kısa basma ve uzun basma ortasında geçiş yapmasına da imkan tanıyor. 

Ayrıca, kumanda ek bir yazılım olmadan ayarlanabilen iki adet tekrar atanabilir düğme sunuyor. Kumanda tıpkı vakitte sürükleyici oyun tecrübesini geliştiren ve sezgisel geri bildirim sağlayan güçlü çift titreşim motorlarının yanı sıra, inançlı bir tutuş için dokulu tutma yerleri ve kolay kablolu kulaklık teması için 3,5 mm stereo jak ile girişine de sahip. Clutch Gladiate, Designed for Xbox lisansı ile Xbox One, Xbox Series X|S ve PC ile tam uyumlu olan kumanda tüm platformlarda meselesiz bir kullanım sunuyor.

Xbox için HyperX Clutch Gladiate Kablolu Kumanda Özellikleri:

Parça Numarası: 6L366AA

Kontrolcü Özellikleri

Bağlantı Tipi: Kablolu

Uyumluluk: Xbox Series X | S, Xbox One, PC

Girişler: USB-C, Mikrofon (3,5 mm stereo kulaklık jakı)

Çıkışlar: Kulaklıklar (3,5 mm stereo kulaklık jakı)

Fiziksel Özellikler

Uzunluk: 155mm

Genişlik: 110,56 mm

Yükseklik: 64,68 mm

Ağırlık: 280g (kablo ile birlikte)

Kablo Tipi: Ayrılabilir USB-C – A Kablosu

Kablo Uzunluğu: 2,95 m

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)