Krafton, Dark and Darker Mobile Oyununu Tanıttı

Geliştiriciliği Ironmace tarafından yapılan Dark and Darker oyununun taşınabilir versiyonu olan Dark and Darker Mobile, Krafton tarafından resmi olarak tanıtıldı. Verilen birinci ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Avatar: Frontiers of Pandora Season Pass İçerikleri Tanıtıldı 


PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG MOBILE‘ın geliştiricisi KRAFTON, Inc., Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen memleketler arası bir oyun aktifliği olan G-STAR 2023’te Dark and Darker Mobile’ı resmî olarak tanıttı. Duyuruyla birlikte Dark and Darker Mobile, KRAFTON’un heyecan dolu bu oyunu taşınabilir platformlara uyarlamak için IRONMACE ile global lisans muahedesi imzalamasının akabinde birinci kere görücüye çıkmış oldu.

KRAFTON bünyesindeki Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile, orjinal oyunu heyecan verici bir tecrübe hâline getiren eşsiz extraction* tabanlı oyun mekaniğinin hakkını verebilmek için zindan oyunlarının gizemini, RPG’lerin derinliğini ve battle royale tipinin hayatta kalma tansiyonunu harmanlıyor. KRAFTON’un taşınabilir oyun geliştirme konusundaki kapsamlı tecrübesinden faydalanan oyun, taşınabilir kullanıcılara özel tasarlanacak ve optimize edilecek.

“KRAFTON, Dark and Darker Mobile’ı birinci kere G-STAR 2023’te görücüye çıkarmanın heyecanını yaşıyor,” diyen KRAFTON Yayın Departmanı Kıdemli Lideri Rafael Lim hususla ilgili niyetlerini, “Dark and Darker Mobile’ın enteresan hayatta kalma taktikleri, sürükleyici keşif dinamikleri ve heyecan dolu extraction mekaniğiyle PC sürümünün ruhunu yakalayarak taşınabilir oyuncuların beğenisini kazanacağına inanıyoruz. Gayemiz büsbütün eşsiz bir taşınabilir oyun tecrübesiyle oyun severlerin beklentilerini aşmak,” kelamlarıyla lisana getirdi.

Dark and Darker Mobile’da maceracılar, kapalı hazineler, eşsiz ortamlar ve çeşitli fırsatlarla dolu cüret gerektiren bir seyahate çıkmadan evvel beş farklı sınıf (Fighter, Barbarian, Ranger, Rogue ve Cleric) ortasından seçim yapıyor. Maceracılar karanlık zindanlarda keşfedilmemiş zenginlikler peşinde koşarken Darkswarm ismi verilen gizemli bir manyetik alan da rakip oyuncuları ve öteki tehlikeleri yavaş yavaş birbirine yaklaştırıyor. Oyuncular vakit daraldıkça hem ganimetleriyle birlikte kaçmak hem de canlarını kurtarmak için kaçış portalını bulmak zorunda. Aksi takdirde her şeylerini kaybedebilirler. Oyuncuları her macerada eşsiz hazineler bulma fırsatı yahut mutlak bir felaketle yüzleşmeyi beraberinde getiren yesyeni, heyecan dolu kıssalar bekliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)