Microsoft Lists Herkesin Kullanımına Açıldı

Microsoft’un vazife idaresi uygulaması Microsoft Lists bundan bu türlü herkesin kullanımına açık durumda. 2020 yılında hayata geçirilen uygulama, geçen yıl tüketicilere yönelik sonlu bir ön izlemeden evvel başlangıçta yalnızca iş ve kurumsal kullanıcılarla sonluydu. Microsoft artık Microsoft Hesabı olan herkesin iOS ve Android uygulamalarından ve web üzerinden uygulamanın fiyatsız sürümüne erişmesine müsaade veriyor.

Microsoft Lists; masraf takibi, yemek tanımı hazırlama, armağan fikirleri ve çok daha fazlası üzere vazifeler için hazır şablonlarla tamamlanan listeleri aygıtlar ortasında oluşturmanıza, yönetmenize ve paylaşmanıza imkan tanıyor. Uygulamayı iş arkadaşlarınızla, arkadaşlarınızla ve ailenizle kolay kolay paylaşmanız da mümkün. Böylelikle birden fazla kişi bir listeye katkıda bulunabiliyor.

Microsoft Lists, listelerin temel ızgara gibisi görünümüne sahip lakin birebir vakitte bir takvim görünümüne yahut özel tertibe de geçiş yapabilirsiniz. Dataları öteki uygulamalara ve hizmetlere aktarmayı kolaylaştırmak için listeleri CSV belgelerine da aktarabilirsiniz.

Microsoft Lists şu anda list.microsoft.com adresinde ve özel iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla ön izleme evresinde. Microsoft şu an için bir masaüstü uygulamasından bahsetmezken ön izlemenin ne vakit biteceğine dair de bilgi vermiyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)