Ofis Gereksinimleri Mağazası Açılışına Özel Fırsatlar Kurumsal Fatura Seçeneği ile Amazon.com.tr’de

Alışveriş kategorilerine yenilerini ekleyerek müşterilerine sunduğu eser seçkisini genişletmeye devam eden Amazon.com.tr, bu defa kurumsal müşterilerine özel Ofis Muhtaçlıkları Mağazası’nın hizmete açıldığını duyurdu. Ofis Muhtaçlıkları Mağazası’nda müşteriler gereksinim duydukları tüm ofis eserlerini kurumsal fatura seçeneği ile çarçabuk satın alabilecekler.

Müşterilerin ofis eserleri tedarikini süratli ve emniyetli teslimat ile kolaylaştıran Ofis Gereksinimleri Mağazası’nda paklık eserlerinden ofis sandalyelerine, kırtasiyeden elektroniğe geniş bir yelpazeden eser seçkisi bulunuyor. İşletmeler, kurumsal fatura seçeneği ile ofis alışverişleri için ödemelerini kolaylıkla yapıp, faturalandırma süreçlerini kolaylaştırırken, büyük ölçüde sipariş veren işletmeler de seçili eserlerde Çok Al & Az Öde hizmeti ile 5 eser alımına yüzde 5, 10 eser alımına ise yüzde 10 indirimden faydalanabiliyor.

Ofis Gereksinimleri Mağazası’ndan alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri, 6 Ekim’e kadar her gün, 08.00 ve 16.00 saatlerinde yenilenen, Leitz, Faber-Castell, Duracell ve Seduna üzere markaların bulunduğu eserlerinde özel fırsatları yakalayabilecekler.

2-6 Ekim tarihleri ortasında Ofis Muhtaçlıkları Mağazası’nda fırsata girecek eserlerden öne çıkanlar;

  • Cif Profesyonel Güçlü Yağ Çözücü 10 L (1 x 10 L)  
  • Seduna Strande Pro Ofis Sandalyesi | Yönetici Koltuğu (Siyah) 
  • Leitz 80090000 IQ Home Office Evrak İmha Makinesi 
  • BIC Cristal Medium Tükenmez Kalem, Mavi, 50’Li Kutu 
  • Duracell Alkalin AA Kalem Piller, 1,5 V LR6/MN1500, 10’lu Paket 
  • Faber-Castell 1425 10’lu Tükenmez Kalem ( 5 Siyah+5 Mavi) 

Tüm bu fırsatlardan faydalanmak ve kurumsal gereksinimlerinizi Amazon Türkiye garantisi ile karşılamaya başlamak için Ofis Gereksinimleri Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)