Samsung Galaxy S24 Serisinin Kıymetli Ekran Özellikleri Muhakkak Oldu

Samsung Galaxy S24 serisi lansmanına az bir müddet kalmışken serinin yeni üyeleri hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Daha evvelce servis edilen raporlarla bir arada teknik özelliklerinden tasarımana kadar birçok ayrıntısı gözler önüne serinen Galaxy S24 serisinin bugün de ekran özellikleri netlik kazandı.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen emniyetli kaynakların paylaştığı bilgilere nazaran S24, S24 Plus ve S24 Ultra ekran özellikleri bakımından birbirine epey yakın olacağı tabir ediliyor. Bildiğiniz üzere Samsung, daha evvelki modellerinde yeni ekran teknolojilerini serinin yalnızca Ultra modelinde kullanmayı tercih ediyordu. Lakin, servis edilen raporlar Güney Koreli şirketin her üç modelde de en yeni ekran teknolojilerine yer vereceğini işaret ediyor.

Doğrudan Samsung Display’den elde edilen bilgilerde her üç modelin 2.500 nit azamî parlaklık pahasına sahip LTPO, M13 ekran panellerinin üzerine inşa edileceğine dikkat çekiliyor. Birtakım teknik özellikleri bakımından birbirinden ayrılacak olan bu ekranlar ortasındaki en büyük fark ise çözünürlük ve yenileme suratı olacağı söyleniyor.

Henüz servis edilen bu bilgiler hakkında Samsung cephesinden rastgele bir doğrulama gelmedi. Lakin, emniyetli kaynaklar Samsung’un Ultra serisinden fazla bu sene serinin üç temel modeline de eşit kıymeti vereceğinin altını bilhassa çiziyorlar.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)