Samsung Portable SSD T9 Tanıtıldı

Samsung tarafından Samsung Portable SSD T7 taşınabilir SSD serisinin uzun vakittir beklenen halefi duyuruldu. Samsung Portable SSD T9 evvelki modellerin küçük boyutunu ve temel dizaynını korurken büyük bir performans artışı getiriyor.

Portable SSD T9, USB 3.2 Gen 2×2 arayüzünde saniyede 2.000 megabayt (MB/s) azamî sıralı okuma/yazma suratları sunuyor. Evvelki model T7’den yaklaşık iki kat daha süratli olan bu düzeydeki suratlar, kullanıcıların 4 gigabaytlık (GB) bir Full HD görüntüyü neredeyse 2 saniyede aktarmasına imkan tanıyor.

Ürün birebir vakitte evvelki jenerasyon taşınabilir SSD’ler üzere güçlü olacak biçimde tasarlanmış ve 3 metre yükseklikten düşse bile çalışmaya devam edebiliyor. SSD kumaş gibisi bir his veren aksi karbon desenli kauçuk bir dış kapağa sahip.

Taşınabilir SSD ayrıyeten belgeleri aktarırken çok ısınmayı önleyen ek özelliklere de sahip. Samsung, şoförün performans düşüşleri yaşamasını önlerken birebir vakitte belge transferlerinin istikrarlı bir süratte ilerlemesini sağlayan Dinamik Termal Müdafaa teknolojisini geliştirdiğini belirtiyor.

T9 alıcıları tıpkı vakitte şoförün sıhhatini takip etmek için Samsung Magician yazılımını da kullanabilecek. Eylül 2023’te piyasaya sürülen yeni 8.0 sürümüyle birlikte bilgi taşıma, PSSD yazılımı, kart kimlik doğrulama aracı üzere tüm Samsung yazılımları Magician yazılımına entegre ediliyor ve Windows, Mac ile Android kullanıcılarının rahatlığı için işletim sistemi takviye aralığı genişletiliyor.

Samsung Portable SSD T9 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Portable SSD T9’un satışına yurtdışında başlandı. 1 TB model 139,99 dolar, 2 TB modeli 239,99 dolar ve 4 TB modeli 239,99 dolar fiyat etiketi taşıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)