Samsung’dan premium TV alacaklara ön siparişe özel premium Galaxy akıllı telefon armağanı

Global TV pazarının öncü ismi Samsung, premium ekranların başını çeken Neo QLED ve OLED TV Serisi özelinde kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Seçili Samsung OLED 4K, Neo QLED 4K, yahut Neo QLED 8K TV’lerden birini ön sipariş sürecinde satın alacak kullanıcılara, Galaxy akıllı telefon armağan ediyor. 

Geliştirdiği öncü teknolojilerle manzara kalitesi ve inovasyonun sonlarını zorlamaya devam eden Samsung, 28 Mart – 18 Nisan (23:59) tarihleri ortasındaki kampanya kapsamında; en yeni Samsung premium segment TV’lerden birini ön sipariş kampanyasıyla satın alacak kullanıcılar için Galaxy akıllı telefon hediyesi sunuyor.

En yeni premium segment TV’ler için ön siparişe özel Galaxy akıllı telefon hediyesi

Samsung, kampanya kapsamında üstün manzara kalitesi, yüksek çözünürlüğü ve teknolojik donanımlarıyla öne çıkan seçili yeni Neo QLED 8K TV modellerinden birini alacaklara Galaxy S23,  S23+, S23 Ultra akıllı telefonlardan birini ikram ediyor. Ayrıyeten, seçili Neo QLED 4K yahut OLED 4K TV modellerinden birini alacaklara ise Galaxy A54 akıllı telefon armağanı sunuyor. Kampanya kapsamında; QN900B Neo QLED 8K Smart TV alacaklara Galaxy S23,  S23+, S23 Ultra akıllı telefonlardan biri, QN90 Neo QLED 4K Smart TV yahut seçili OLED 4K TV modellerinden alacak kullanıcılara ise Galaxy A54 akıllı telefon ikram sunuluyor. 

Yeni Neo QLED 8K TV ile gerçeğe en yakın imaj deneyimi

Samsung, yeni Neo QLED 8K TV Serisi ve son teknoloji MICRO LED’leri ile etkileyici bir TV tecrübesi vadediyor. Art ışık kontrolü, kontrast düzeyleri, kalibrasyon ve derinlik artırımı üzere, Samsung’un sunduğu birbirine ahenk sağlayan birçok özellik, gerçeğe en yakın manzara kalitesini ortaya koyuyor.  Yeni Neo QLED 8K TV serisi, gerçeğe çok yakın manzaraları sunarken, manzara kalitesinde adeta bir çığır açıyor. Güncellenmiş Nöral Quantum İşlemci 8K, yeni yapay zeka (AI) dayanaklı yükseltme özelliği ve yeni kalibrasyon uygulaması sayesinde, kullanıcılar gerçeğe daha yakın bir TV ve ekran tecrübesi yaşıyor. Üstelik, bu tecrübesi ileri seviyede ferdileştirme özellikleriyle çok kolay bir biçimde yönetebiliyorlar.

Samsung’un 2022 QLED TV’lerine dünyanın birinci ‘Pantone Onaylı’ sertifikası

Samsung’un tüm yeni 2022 QLED modelleri Pantone Eşleştirme Sisteminin (PMS) yaratıcısı ve dünya renk sanayisinin öncüsü Pantone markasından da ‘Pantone Onaylı’ sertifikasını aldı. Samsung’un hem 4K hem de 8K imaj kalitesine sahip 15 adet QLED TV ve 5 farklı monitör modeli olmak üzere 20 farklı modelden oluşan yeni 2022 model QLED TV Serisi, 2030 farklı Pantone rengini ve 110 cilt tonu rengini gerçek yansıtabildiği için Pantone tarafından bu sertifikaya layık görüldü.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)